Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki tud egy jó ügyvédet pest...

Ki tud egy jó ügyvédet pest környékén telek adás-vétel segítségként?

Figyelt kérdés
Kéne valaki aki segítene elintézni egy telekvásárlást és tapasztalt etéren. Tud valaki?

2020. aug. 9. 23:58
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem ő készített szerződést:

dr. Hegedüs András ügyvéd.

Az irodája Budapesten van az V. kerületben, a Nádor utca 32. szám alatt. (Kossuth téri metró megállótól pár méterre.)

Mobil: +36-30-333-2289 (sokszor elfoglalt volt, de ha nem vette fel, akkor mindig visszahívott)

Úgy dolgozik, hogy az ügyvéd díja az ingatlan értékének 0,8 %-a de legalább 85.000.- Ft. Tehát ha a telek mondjuk 5 millióba kerül (mint az én esetemben), akkor a minimum díj fizetendő.

Korrekt volt, tudom ajánlani.

Plusz pénzért úgy tudom, házhoz is megy, e-mailben előre egyeztetett iratokkal, a haveromhoz kiment, mert idős volt a nagypapa. De egy ilyen kiszállás vagy 30-40 e Ft.

Remélem segítettem:

Kármen

2020. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miben akarod az ügyvéd segítségét kérni?Irod,hogy telekvásárlásban. Ez nem olyan nagy ügy. Ha kinézed a telket, meg tudod nézni a tulajdoni lapot, ebből tudod,hogy rendezett-e a tulajdonjog, van-e rajta teher, élnek-e a tulajdonosok, van-e haszonélvezeti jog rajta.

Ha megnézted a tulajdoni lapot,az árban megegyeztetek, beütöd a keresőbe,hogy ingatlan ad-s-vétellel foglalkozó ügyvédet keresel.Néztem pár ügyvéd oldalát, teljesen korrektnek tűnnek, árban nem igazán térnek el egymástól.

Ha bonyolultabb a helyzet akkor érdemesebb alaposan körbenézni.

2020. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pest környékén, de hol?

Jó-jó, hogy a telek X helyen van, de ha te Y helyen laksz, akkor nem mindegy, hogy hol ajánlunk.

Én is tudok egy nagyon jó ügyvédet, de ő Nagykátán van.

2020. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, monor környéki lakosként sülysáp körüli telket néztem.
2020. aug. 13. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Monoron van a Dr. Kéri Ügyvédi Iroda (Monor, Mártírok u. 24) 4,3-ra vannak értékelve a Google-on.

Egy telek adásvétel lebonyolítása nem egy nagy durranás, mindennapos dolog egy ügyvédnek, még ha vannak benne nehezítő tényezők is (haszonélvezet, több tulajdonos, jelzálog, stb) ez már mind a kisujjukban van.

2020. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!