Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kiadás céljaból,lakásvásárlás...

Kiadás céljaból,lakásvásárlás Budapest XIV kerület Fogarasi úton ?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki eladná nekem a lakását itt 31 m2

(1 szobás)


erkélyes tégla lakást, nekem 18 millióert,lehet hogy kicsit kevesebbért is akár.


(Persze mindent ,de mindent cserélni felújítani kellene a lakáson)


Még nem hirdeti sehol.

Videki vagyok( győri)

Abszolút nem ismerem Budapestet.

Nem laknék benne,ha megvenném felújitanaám és kiadnám.


Mennyire felkapott keresett ez a rész?



2020. nov. 13. 13:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10#

Van lakásom Győrben 1 amiben lakok és még egy ami ki van adva albérletnek


Lekopogom, nem panaszkodhatok a nyugdíjra

( persze mindig lehetne jobb)

"de nem esek kétségbe ,ha éppen nem akciós a csirkefarhát".


Ezen én is gondolkoztam felélhetném a megtakaritásomat,de szerintem ez az emberi lét vége,ha nem csinálsz semmit ülsz a 4 fal között és nézed a TV-t.


Tudom furán hangzik ez,de élvezem a felújítást a rohangálást az ügyintézest,azt hogy árajanlatokat kérjek.


Valahogy mozgásban tart.


Győrben a lakasaimon is állandóan valamit változtatok.

Pl. Kifestettem idén az egész lakást,de jövő tavasszal azon gondolkozom,hogy valami igényes falburkolatot teszek a nagyszobába

( egy csíkba ahol a TV van)

2020. nov. 17. 18:46
 12/13 xswerdy ***** válasza:

akkor miért nem veszel Győrben még egy lakást kiadásra? Ott már ismered a piacot is, hiszen adsz ki egyet, könnyen oda tudsz szaladni, ha valami intézni való van, stb.


Ha meg az elfoglaltság a probléma, akkor belefoghatsz valami vállalkozásba is. Olyanba, ami rövidebb távon is már pénzt hoz, nem 20 év a várható megtérülése.

2020. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
jó hely nagyon, dolgozo felnotteknek is, én is végul ott ragadtam :) es imadom a kornyeket,
2020. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!