Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fiatalok, akik szülői segítség...

Fiatalok, akik szülői segítséggel tudtak saját házhoz jutni, meg szabták kicsit is a szülők, hogy milyen házra adják oda,vagy bíztak bennetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki szülői segítséggel tud csak házat venni, az a legkevesebb, hogy tudomásul veszitek a véleményüket, már ha van, vagy akár együtt megnézhetitek. Ha a szülőt egyáltalán nem érdekli, hogy milyet vesztek, az persze más téma.
2020. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha én adom a pénzt szülőként, akkor csak 2 kikötésem lenne:

Az egyik, hogy egy általam megbízhatónak ítélt szakember nézze át, a másik pedig, hogy ne legyen kisebbségis a település.

Ha ez a kettő teljesül, akkor felőlem azt veszik, amelyiket akarják, nem nekem kell benne laknom.

Mondjuk az ár is megér egy misét, mert nem szeretném, ha a gyerekemet a tapasztalatlansága miatt átvágnák.

És ez nem arról szól, hogy megbízom a gyerekemben vagy nem, hanem arról szól, hogy ez jobbára műszaki/statikai/anyagi kérdés, amiben még én is szakértőt fogadnék, ha magamnak vennék.

2020. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk idén 7 milliót a szüleimtől, enélkül nem lett volna meg az önerőnk.

Semmibe nem szóltak bele, tudták, hogy szart úgysem választunk, inkább várunk akkor egy kicsit.

Párom szülei is felajánlottak 5 milliót, de azt nem fogadtuk el, mert már a testvéréék esetéből láttuk, hogy MINDENBE bele szólnának és hatalmas konfliktust csináltak folyamatosan. Nem esett jól a +5 millió hitel a többi mellé, de megőrültünk volna, ha mi is életünk végéig ezt hallgatjuk, amit a testvéréék még mindig...

2020. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önerönkhöz kaptunk segítséget. Nem volt semmi kikötésük. Persze átnéztük velük és kikértük a véleményüket de nem akartak mindenáron beleszólni.
2020. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!