Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vásároltam egy zártkerti...

Vásároltam egy zártkerti ingatlant ami sajnos művelési ág alatt van, már folyamatban a kivonás hamarosan lejár a kifüggesztesi idő is. Utána elvileg engem vizsgálnak meg, hogy nem-e vagyok földművelő vagy hasonló. Erről infó?

Figyelt kérdés
Mennyi idő mire ez is megvan? Valakinek volt már ilyenben része, hogy mire számítsak? Mikor kerül a nevemre az ingatlan stb..?

2020. dec. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Amikor lejart a kifuggesztesi ido es nem jelentkezett senki az ingatlanra,akkor utana lehet a Tied. Ismerosomnek honapokig kellett varni,hogy a nevere keruljon es a vegen is ugy sikerult elinteznie,hogy az ugyintezot hivogatta,hogy mi van mar...
2020. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Mielott megvetted az ingatlant nem tudtad,hogy zartkerti?

2020. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy zártkert nem is ezzel van a gond itt igazából ez az úgymond engem vizsgálnak majd, hogy nincs e közöm mezőgazdasághoz illetve hasonló dolgokhoz és ez érdekelne, hogy ez mit is takar pontosan.
2020. dec. 27. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Zártkerti ingatlan 1994 óta nem létezik. Azaz, az ingatlan létezik, csak nem így hívják, hisz a fogalom szűnt meg (jogilag).
2022. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!