Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jó ötlet lenne venni egy...

Jó ötlet lenne venni egy mobilházat? Többi lentebb

Figyelt kérdés

Albérletbe nem szeretnék menni, felesleges kiadásnak gondolom.

Szüleim házának az udvarába, lehetne egy saját mobilházat telepíteni vagy ehhez kell egy külön porta? Ha Meg lehet oldani, személyi kölcsönt tudok felvenni és abból megvenni a mobilházat?



2021. jan. 15. 07:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#18-19

Kérdező!

Mindkettő céges és le van írva, hogy országosan szállítanak, tehát az nem a te gondod.

Annyit kell tudnod, hogy mennyi a szállítás (van amikor ingyenes) és hogy a szüleid udvarában a ház mellett van e annyi hely, hogy be lehet vinni vagy daru kell letenni.

Ha ezekre megvan a válasz, akkor próbálj egy viszonylag hozzáértővel menni, hogy nézze meg nem rohad e az alja, rendben vannak e és magyar szabványnak megfelelnek e közmű csatlakozások.

A 2 millióst láthatóan könnyebb szigetelni, még laikusként is.

Fűtés egyikben sincs, annak az árát - bármilyen lehetőséget választasz - még kalkuláld hozzá!

2021. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 SAMpernatural ***** válasza:

Nekem konténer szobám van a szüleim udvarán:D

pontosabban a virágoskertben, szerintem nagyon jó, vágj bele; helyet nem tudom ,de ha te felnőtt van akkor tényleg ne oda ha sűrűn van köztetek nézet eltérés.

17éves vagyok, lassan 2éve élek benne.


Negatív benyomások:- ha nem fűtöd rendesen nagyon lehűlhet

-nem lehet fúrni a falat

-vízelvezetőből(ha fa van a közelben)

a leveleket ki kell szedni; havat leseperni ha túl nagy

-az alapját jól át kell gondolni(betonkocka a sarkakra? egybe beton alá? geotextil a fű ellen?stb.)

-téli hó,jég veszélyes,befagyhat a redőny és az ajtó


+: -ha nagyon hidegvan magátol kapcsol egy minimális hő fokra

-gyurma ragasztó, kampók, cellux, tesa; ledeket is fel szerelhetsz

-légkondit is lehet kérni bele, vagy plusz kis ablakot a helyére :)

-lehet plusz szigetelést tenni rá és tetőt is

-egymásra is lehet helyezni kettőt

-darus kocsit kell hívni és bárhova viheted


Igen, igen költséges ugyan, BÁR a kreatív éned kiélheted benne :))

2021. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 SAMpernatural ***** válasza:
Majd meséld el a döntésedet,mert engem érdekel és ha úgy van később a tapasztalatodat is szívesen elolvasnám.
2021. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!