Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pusztán érdeklődés. Az eddig...

Pusztán érdeklődés. Az eddig "csak" 30-40 milliós családi házak amikért mostanában 70, de inkább 75 millió forintokat kérnék a jelenlegi tulajok (ezek nem kúriák, még csak nem is villák!) kiknek tudják majd dupla áron eladni házaikat? Faluhelyeken...

Figyelt kérdés

Faluhelyeken 35-50 millió (!) forintokat akarnak a házaikért az eladók, miközben a legközelebbi város minimum 15, de inkább 20 kilométer!


Még csak nem is üdülő övezetben találhatóak ezek, mégis ilyen megfizethetetlen árakon hirdetik az ingatlanaikat. Ha jól láttam (rengeteg családi ház hirdetést néztem meg az elmúlt napokban) az eladásra váró ingatlanok 75 százaléka drágult meg az utóbbi nagyon röpke időben ennyire drasztikusan.


Miközben a legtöbb _potenciális_ vásárlójelölt fizetése nem éppen havi egy millió... Talán inkább kétszáz-háromszáz ezer.



2021. jan. 20. 18:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki 2-300 ezret keres az nem vesz 10 milliós házat sem.


A házak a csok meg a szar forint miatt ugrottak így meg. Itt 10 millióért 80nm-es házat vehettél 1200nm udvarral, most 15 millióért mennek az üres telkek. Mondjuk egyet se adtak el azóta se, mekkora meglepetés...

2021. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Én 300ezret keresek, párom 180ezret, évente 3 milliót félrerakunk. Elég gyorsan összejött az a 10 millió
2021. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Ketten vagytok, tehát 500 ezerrel gazdálkodtok és nem 2-300-zal. Nem mindegy.
2021. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem vettem észre, hogy én leszóltalak volna, úgyhogy vedd a fáradtságot ehhez kérlek.

Egyedül is el akarnak az emberek költözni a szülőktől, hogy utólag társat keressenek és nem feltétlen albérletben nyomorogni.

2021. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne égesd már magad haver. Ki a franc épít EGYEDÜL házat és mégis minek? Ezt te sem gondolod komolyan. Lehet itt irigykedni meg acsarkodni, te bajod, hogy nincs párod, életcélod, nem a miénk.
2021. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is egyedül van, hitel nélkül saját házam, semmi furcsa nincs ebben
2021. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, azért puffogsz itt, hogy bezzeg más többet keres, mert ketten többet raknak félre :D istenem de szánalmas vagy
2021. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Itt senki nem puffog és nem acsarkodik rajtad kívül, normálisan leírt kommentek vannak.
2021. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Elfelejtetted már mit írtál korábban vagy csak szimplán szeredet, hogy butuskának néznek?
2021. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

"Azonban annyi bibi mégiscsak van a történetben, hogy aki nem tervez cs.o.k. hitelt felvenni, az is szeretne venni házat"


Pont ez a lényeg, hogy ne tudj. Hogy választanod kell, úgy éled az életed ahogy a kormány akarja: eladósodva, gyerekekkel röghözkötve vagy szabadon de ellehetetlenítve. Ez az emberek életébe való manipulatív belenyulas. És igen ha nem vállalod be a tenyészetet(tisztelet annak aki őszintén vágyik 3 gyerekre) akkor nem lesz házad amíg ez a kormány van.

2021. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!