Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha megkérdezném, akkor mit...

Ha megkérdezném, akkor mit választanátok, egy tetőtéri lakást vennétek ilyen esetben, vagy inkább egy panelbe (panelszerű) társasházba költöznétek?

Figyelt kérdés

Igaziból ez a két legszimpatikusabb választás, mivel csak 50 milliónk van lakásvásárlásra (amit aránylag nyugodtan fel merünk venni). Nyilván panelt picit olcsóbban is tudunk találni, de családi házrész úgy tűnik, hogy ennél olcsóbban nincs, viszont ezekhez már mini kert elég gyakran van (kb. egy éve nézzük a hirdetéseket és tekintjük meg a lakásokat, ha van olcsóbban, akkor a helyszínen mindig kiderül valami, ami miatt elvetjük).


Ti melyiket választanátok és miért?


2021. febr. 9. 16:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzből én is családi házat vennék. Oké, lehet nem Szentendre, meg elit negyed, de nem létezik, hogy agglomerációban ne találj ennyiért, ráadásul olyat, ami jó állapotban van és nem kell azonnal felújításba kezdeni.
2021. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ja bocs, ha ennyire válogatsz...
2021. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A probléma nem az elit negyeddel van, hanem azzal, hogy nem akarunk távol lenni a nagyszülőktől, mert ők maradnának "otthon" nagyszülői gyeden (én is home-office-ban leszek). Tehát olyan távolság kell, hogy reggel át tudjanak jönni minden nap.
2021. febr. 9. 17:31
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

Én egy régi építésű tégla lakást vennék, esetleg új építésűt, geotermikusat.

Házat azért nem, mert a fenntartása 15-20x annyi, mint egy ugyanakkora lakásénak, és magadra vagy utalva a munkálatok terén is.

2021. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem okozna gondot Budapest belvárosában 100 nm-es felújított lakást találni ennyiért, ezért nem értem a "csak 50 millió" kitételt.

Települést sem írtál.

2021. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A szentendrei hév vonalán keresnénk lakást.
2021. febr. 9. 17:37
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

16: Szentendrén és a III. kerületben is nagyon szép helyek vannak!

:)

2021. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Van egy Szentendre barátai FB-csoport, ott is érdemes érdeklődnöd.
2021. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik igényedből engedned kell. Vagy a nagyszülők erőltessék meg magukat pár perc sétával és/vagy átszállással (ha olyan idősek és olyan rossz állapotban vannak, hogy ez nem megy, akkor gyerekkel se fognak bírni, nem kéne a nagyszülői gyedet erőltetni...).

Vagy feleljen meg a dunai oldal is, nem vetném el kapásból, mert marinéni aszonta.

Vagy ha mindennek mindenáron meg kell felelnie a lakásnak, akkor kalkuláljatok újra, magasabb összegben kell gondolkodni.

2021. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Most pontosan nem értem, hogy a Dunai oldal miért kérdés? Békásmegyeren 40 millióból remek panelt lehet venni a hegy felőli oldalon is, nem kell a Dunai oldal.


Az egyetlen igény, hogy a hévhez közel legyen. Van ilyen panel és van ilyen tetőtéri lakás is, még a sorházat is elengedtük. A kérdés az volt, hogy szerintetek melyik éri meg jobban?

2021. febr. 9. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!