Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik ingatlanirodát ajánlját...

Melyik ingatlanirodát ajánljátok egy ix.kerületi lakás eladásához?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok érdekelnek.

2021. febr. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Saját tapasztalatok alapján nem ajánlanám egyiket sem, csak ha te magad nem tudod eladni (vagy mutogatni). De az is csak azért szokott lenni, mert túl van árazva a lakás.
2021. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mutogatni, mert nem Budapesten lakom.
2021. febr. 26. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Akkor tökmindegy, hirdesd meg, egy nap alatt felhív nyolc iroda, amelyik a szimpatikusabb.
2021. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagyokkal vigyázz (Otthon Centrum, Otp, Duna House stb.), mert sok a jutalékuk (legtöbb esetben 5%) cserébe csőbe is húz sok, mert akkor is fizetned kell nekik, ha nem általuk jött a vevő.

A kisebb cégek, egyéni vállalkozók sok esetben megbízhatóbbak.

De konkrétat nem tudok ajánlani, mert nem budapesti vagyok. Viszont a párom ingatlanértékesítő, így ezeket az aranyszabályokat tudom, amik érvényesek kb országos szinten :)

2021. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

jofogas.hu

A szomszédnak adsz 100 ezret, hogy engedje be ha jön valami madár. 2 héten belül el van adva.

2021. márc. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is azt javaslom, tapasztalatból mondom, amit az előttem levők, ne ingatlanossal hirdess, mert porul jársz! A szomszéd vagy ismerős jó ötlet. A szerződések elég bonyolultak. Egy nap öten fognak hívni..a végén aláírsz valamit amiben a kis betüket nem olvastad el.
2021. máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!