Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire szörnyű a fürdőszoba...

Mennyire szörnyű a fürdőszoba egyben a WC-vel? Tényleg ennyire, hogy külön szóltak róla?

Figyelt kérdés
Idén készülök első saját lakást venni, nem rég jelentettem be a tervet a családomnak és már párszor beszélgettünk róla azóta. 1,5-2 szobás, 45-55 négyzetméteres lakást tervezek. Egymástól függetlenül anyukám és nagymamám is azt hozta fel egyik első dologként, hogy csak olyat nézzek, ahol külön van a WC a fürdőszobától. Mamáék ilyen házban élnek és anya is élt ilyen lakásban és azt mondták elég kellemetlen. Egyedül élnék a lakásban, de amikor legközelebb lesz párom el tudom képzelni vele az együttélést és egyszer családot is akár ebben a leendő lakásban is, amíg maximum 1-2 gyerek van és kicsik még. Szerintetek is ez tényleg az egyik legfontosabb szempont?
2021. jún. 9. 18:56
1 2 3 4 5
 11/50 mindentudó99 ***** válasza:
20%
Meg kell nézni.külön választható e. Ha nem nekem nem kellene. Egyik ember wc-zik utána menni fogat mosni. Hát nekem az úgy nem jó.
2021. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor van értelme a külön WC-nek, a van egyben kézmosási lehetőség is. Baromira higiénikus WC-zés után összefogdozni a kilincseket.
2021. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%
Azt tegyük hozzá, ha már szarszag. Egy 45-50 nm-es lakásban mindenki érezni fogja a szarszagot akár külön wc van akár nincs. Ha panel akkor adott esetben még a szomszédokét is.
2021. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy ahogy írják előttem, igazán akkor van értelme külön wc-nek ha helyben kezet is lehet mosni és nem szaros kézzel kell össze fogdosni a kilincseket.
2021. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Praktikusabb ha külön van, de azért ha egyben van az is túlélhető. ÉN olyan lakásban nőttem fel, ahol külön volt, viszont a WC helyisége annyira kicsi volt, hogy egy kézmosó se fért be, szóval az igen kényelmetlen volt, hogy folyton át kellett rohanni a fürdőszobába kezet mosni. Ennyi erővel igen, lehetett volna egyben is. Aztán laktam olyan lakásban ahol egyben volt. Ketten voltunk a párommal, így nem volt zavaró. Most egyben is van, és van egy plusz WC-nk is, kézmosóval. Nyilván az eddigiek közül ez a legideálisabb verzió. Szóval ez az egész nagyon igényfüggő. De én pl csak emiatt nem utasítanék vissza pl egy lakást, szóval nem ez az elsődleges szempont.
2021. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Olyan házban nőttem fel ahol volt wc a fürdőben, és volt egy külön is. A különállót szinte sosem használtuk csak ha vendégek jöttek és sokan voltunk.

A saját házamban is egyben van. Engem nem zavar.

Ahol sokan laknak ott jó ha van külön is egy wc.

2021. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is egyben van, 50 nm, 2 felnőtt és 2 kisgyerek. Soha nem volt még probléma abból hogy ki mikor használja a wc-t. Ha nagyobbak lesznek a gyerekek, akkor biztosan lesz tumultus, de igy most még kényelmes. Ráadásul ilyen kis lakásokban ha külön van a wc, olyan kicsi a hely hogy a lábat alig lehet behúzni. Egyben a fürdővel legalább tágas, van kézmosó, és esetleg ablak amit ki lehet nyitni.

Én azt gondolom ne ez legyen a fő szempont. Inkább az hogy legalább 2 hálószoba legyen, ha gyereket is terveztek.

2021. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
90%
Amíg egyedül él az ember telejsen mindegy. Ha többen (akár pároddal) akkor már kompromisszumos. Nyilván minnél többen vagytok annál rosszabb. Nem azt mondom hogy a legfontosabb szempont, de szerintem erős negatívum. Ilyen lakást csak akkor vennék ha azt az ára vagy más tulajdonsága ellensúlyozná.
2021. jún. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkeppen kulon.Hiaba hajtod le a deszkat, onnan minden kiszall a fogkefere, a fogmosopoharra, ha valaki a furdoben tereget a tiszta ruhakra. Ha tobben lesztek plane fontos kenyelmi szempont. Ill. abban igaza van a tobbieknek, h kezmoso legyen benne.
2021. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom ki hogy van vele, de én nagy dolog után szeretem lemosni magam a kádnál a zuhannyal, úgyhogy szerintem praktikusabb ha egyben van minden.
2021. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!