Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire szörnyű a fürdőszoba...

Mennyire szörnyű a fürdőszoba egyben a WC-vel? Tényleg ennyire, hogy külön szóltak róla?

Figyelt kérdés
Idén készülök első saját lakást venni, nem rég jelentettem be a tervet a családomnak és már párszor beszélgettünk róla azóta. 1,5-2 szobás, 45-55 négyzetméteres lakást tervezek. Egymástól függetlenül anyukám és nagymamám is azt hozta fel egyik első dologként, hogy csak olyat nézzek, ahol külön van a WC a fürdőszobától. Mamáék ilyen házban élnek és anya is élt ilyen lakásban és azt mondták elég kellemetlen. Egyedül élnék a lakásban, de amikor legközelebb lesz párom el tudom képzelni vele az együttélést és egyszer családot is akár ebben a leendő lakásban is, amíg maximum 1-2 gyerek van és kicsik még. Szerintetek is ez tényleg az egyik legfontosabb szempont?
2021. jún. 9. 18:56
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
96%

Ok, panelban nincs ablak, de nem csak panelrol van szo, ezen kivul is letezik elet :D

Jartam mar olyan lakasokban, ahol volt ablak a furdoben, de egyebkent szellozo van mindenhol, ahogy panelban is.

2021. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
20%

#28

Eddig akárhány panelben/társasházban/tömbházban éltem, mindben volt ablak a fürdőszobán. Volt ahol teljes értékű nagy ablak, volt ahol szellőzőaknára nyíló kicsi, de valamiféle ablak mindenhol volt.

Sajnos megmutatni nem tudom, mert már rég nem élek társasházban.

2021. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
76%

#30: működnie kell, mert arra vannak méretezve az ablak szellőzők is a gáztűzhelyek miatt.

Ha nem működik, akkor meg kell javíttatni a közös képviselővel.

2021. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
14%
Monddmegnékipanelprolibáttya
2021. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
46%

Mi ilyen furdo wc egyben vanban lakunk. Mi siman kakilunk egymas jelenleteben az elettarsammal. Bar nem egyszerre kelunk.


Szerintem egy jo kapcsolatban nem okoz gondot az egymas elott zuhany vagy wc.


Szerintem a lokacio legyen az elso szempontod. Kesobb meg tudsz kulon kihuzatni egy 2. Wc-t.


A lokacion soha nem valtoztatsz.

2021. jún. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
15%
De jó is a reggeli tömény kulaszag amit a másik hagy neked ébresztőnek kávé helyett😄
2021. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
91%

#36

Kifejtenéd, hogy a "kulaszag" miért lesz erősebb attól, hogy a wc ugyanabban a helyiségben van elhelyezve, ahol a zuhany/kád is van?

2021. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb, csak ha külön helységben van, akkor zuhanyzás, fogmosás, borotválkozás, sminkelés, fésülködés, szemöldökszedés, fülpucolás, körömreszelés közben nem kell szagolnod.
2021. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Ott a pont, és te nem biztos hogy épp leülsz xarni reggel, csak fogat mosol, letusolsz, amit jobb nem a szarszagban
2021. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
89%

#38

Eddig egyszer se kellett szagolnom a felsorolt tevékenységek közben.... Kb. 20 évet éltem eddig összesen olyan ingatlanban amiben egy helyiségben volt, mindenhol szellőztettünk.

2021. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!