Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire szörnyű a fürdőszoba...

Mennyire szörnyű a fürdőszoba egyben a WC-vel? Tényleg ennyire, hogy külön szóltak róla?

Figyelt kérdés
Idén készülök első saját lakást venni, nem rég jelentettem be a tervet a családomnak és már párszor beszélgettünk róla azóta. 1,5-2 szobás, 45-55 négyzetméteres lakást tervezek. Egymástól függetlenül anyukám és nagymamám is azt hozta fel egyik első dologként, hogy csak olyat nézzek, ahol külön van a WC a fürdőszobától. Mamáék ilyen házban élnek és anya is élt ilyen lakásban és azt mondták elég kellemetlen. Egyedül élnék a lakásban, de amikor legközelebb lesz párom el tudom képzelni vele az együttélést és egyszer családot is akár ebben a leendő lakásban is, amíg maximum 1-2 gyerek van és kicsik még. Szerintetek is ez tényleg az egyik legfontosabb szempont?
2021. jún. 9. 18:56
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
9%
#40: Akkor vagy megszoktad gyorsan, vagy nem éri el az ingerküszöbödet a szag, vagy a lakótársaid nem szartak büdöset.
2021. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
20%
Az enyémet garantáltan nem tudnád elviselni🤣
2021. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Reggel ha egymás után mentek a különbe, ugyanez van. Na meg sokszor onnan is kiszökik (nekünk külön van, de egybe nőttem fel :D)
2021. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
0%
#43: Igen, ott ugyan ez van. De (nekem) nem mindegy, hogy csak addig kell szagolnom a másik szarszagát amíg én is wc-zek, vagy plusz fél órát a többi dolog alatt is.
2021. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen fétis aki szereti szagolni a fingot meg a kulát🤣 és ez nem kamu
2021. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

#44: ti mit csináltok? felkenitek a szart a falra és hagyjátok megszáradni? :)

Nálunk 2 max 3 perc alatt a kulaszagnak nyoma sincs, pedig nekem aztán elég erzékeny és kényes a szaglásom.

2021. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van aki olyat szarik, hogy nyitot ablak mellett is rohadt büdös van még fél óra múlva is. Táplákozás+genetika is sokat számít.
2021. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Egy szo mint szaz, sokkal higienikusabb ha kulon van. A tiszta helysegnek kulon kellene lennie a koszostol. A furdoszobaban tisztalkodunk, fogat mosunk, tiszta ruhat teregetunk. Ide nem valo a wc.
2021. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

47

Leginkább csak táplálkozás. Aki ilyen büdöset sz*arik, nem ártana változtatni az étkezésén, egy jó kis bélrák előtt.

2021. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

A szüleimnél egy helyiségben van, semmi probléma nincs belőle (igaz, egyedüli gyerek vagyok, tehát csak hárman voltunk rá). Laktam panelben albérletben idegenekkel. Ott egyrészt előnyös volt a külön lévő WC, mert így kevésbé kellett alkalmazkodni egymáshoz, ülhetett valaki a WC-n, míg a másik zuhanyzott a fürdőszobában. Hátrány volt viszont, hogy kézmosó nem volt bent a WC-ben, illetve én elég nagydarab vagyok, szóval zavart a szűkös hely, csomószor bevertem a könyökömet a falba, vagy a fejemet az ajtóba ahogy felálltam a WC-ről, illetve nagyon könnyen be is melegedett, fülledt a kis helyiség.

Jelenleg viszonylag nagyobb házat keresünk, gyerekkel. Fontos szempont a keresésénél, hogy legyen egy WC a fürdőszobában, és legyen egy külön WC helyiség is, ami viszont nem annyira kis lyuk, mint egy panelban, és van benne külön kézmosó is, illetve ablaka is van.

2021. jún. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!