Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire szörnyű a fürdőszoba...

Mennyire szörnyű a fürdőszoba egyben a WC-vel? Tényleg ennyire, hogy külön szóltak róla?

Figyelt kérdés
Idén készülök első saját lakást venni, nem rég jelentettem be a tervet a családomnak és már párszor beszélgettünk róla azóta. 1,5-2 szobás, 45-55 négyzetméteres lakást tervezek. Egymástól függetlenül anyukám és nagymamám is azt hozta fel egyik első dologként, hogy csak olyat nézzek, ahol külön van a WC a fürdőszobától. Mamáék ilyen házban élnek és anya is élt ilyen lakásban és azt mondták elég kellemetlen. Egyedül élnék a lakásban, de amikor legközelebb lesz párom el tudom képzelni vele az együttélést és egyszer családot is akár ebben a leendő lakásban is, amíg maximum 1-2 gyerek van és kicsik még. Szerintetek is ez tényleg az egyik legfontosabb szempont?
2021. jún. 9. 18:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
90%

2 embernél (pár) még teljesen jó az egybe verzió, sőt szerintem praktikusabb is. Persze csak ha nem szégyenlősködtök egymás előtt.

Ha már 3-4-en vagytok, akkor már problemás az idöbeosztás.

2021. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
89%
Jobb külön, de nem gáz egyben se. Ha viszont külön van, de nincs kézmosó/bidé, hát ugyanott vagy szinte. 45-55 négyzetméterre meg úgysem ideális egynél több gyerek (de már az is necces).
2021. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ízlés kérdése. Én pl. sokkal-sokkal jobban szeretem, ha egyben van. Mondjuk mi csak ketten élünk, több családtagnál már praktikusabb lehet ha külön van.

Azt hiszem erre nincs egyértelmű válasz. Kinek mi a kényelmesebb.

2021. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
19%
Aki szereti a kulaszagot annak mindegy, én nem vennék olyat, vagy átépíteném
2021. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
80%

#24

Vagy kell egy ablak a fürdőszobára, és akkor kiszellőzik. Nálunk pl. ez vált be.

2021. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
97%

Nem ertem, hogy akik a szaggal jottek, azoknal hogy van, vagy mit tapasztaltak eddig, wc illatosito, ablak, szellozo ismeretlen szamukra, vagy mi :DD

De pl nalunk van ilyen ventilatoros elszivo a furdoben, kb 2 perc se es nincs semmilyen szag :)

45 negyzetmeteres a lakasunk, nem terjeng a szag, kenyelmesen eldegelunk es a szomszedoket se erezzuk 🙈

2021. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

#26

Nekünk 32 négyzetméter, és így se "terjeng", meglepődve olvastam az erre utaló válaszokat. :D

Ráadásul nem teljesen értem, "terjengés" szempontjából mi a különbség... mindkét esetben van egy csukható csempézett szellőző helyiség, csak egyik esetben van benne még kád/zuhany is a wc mellett, másik esetben nincs. Ettől nem tudom, miért terjednének jobban a szagok. :D

2021. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
77%
Ablak egy panel fürdőbe, azt megnézném🤣
2021. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

#28: nalunk van elszívó a panelban.

A fürdőben meg a WC-ben is.

Csodalatos találmány.

2021. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
53%
Csudálatos főleg ha működik is
2021. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!