Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Újpestről?

Mi a véleményetek Újpestről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lakást szeretnék vásárolni Budapesten. A vásárlásra szánt keretet figyelembe véve Újpest a kiszemelt városrészeim között található. Azon belül is a Pozsonyi u. - Árpád út - Rózsa u. - Tél u. által körülhatárolt rész érdekelne. Ingatlan.com-on utánanézve kisebb és nagyobb panellakások találhatóak a területen. Személyesen körülnézve azt tapasztaltam, hogy rengeteg a fa és szép parkos, zöld egy lakótelephez képest. A lakások külső szigetelése elkezdődött több helyen, a parkolás ingyenes. A környék jól ellátott, van szinte minden (2 Spar,2 Lidl, Penny, Príma, CBA, OBI, JYSK, bankok, edzőtermek, kávézók, éttermek, StopShop stb.) a környéken, valamint közel van a Duna Plaza is. Bölcsőde, óvoda, általános iskola és gimnázium is van. Közlekedés szempontjából kitűnő lehet: két vasútállomás, Volán buszállomás, BKK buszok mindenfelé, éjszakai járatok is jónak tűnnek, 12, 14 villamos és a M3 metró, mely ha elkészül, a belváros (pl.: Deák) 20 perc alatt is elérhető. Autóval a belváros felé és vissza több alternatíva van (Váci út, Béke u., M3 bevezető), M0 10 percre. Itt a gyakorin eddig azt tapasztaltam, hogy összességében Újpest eléggé alulértékelt, pedig az eddigi személyes tapasztalataim és utánanézésem alapján egy élhető, a jövőben folyamatosan fejlődő városrésznek tudom elkönyvelni.

2021. aug. 28. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Tele van otvar emberekkel, ezt kihagytad. Engem nem erdekel, mi van a kozelben, ha sotetedes utan nem merek egyedul lemenni a boltba.
2021. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Sehol nem kell Újpesten félned sötétedés után, miről beszélsz egyes?
2021. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
A pesti oldal egyik legjobb, legtisztább, legkulturáltabb kerülete. Egyedüli negatívuma, hogy peremkerület, így több időbe kerülhet a munkába járás, kivéve persze, ha a közelben van a munkahely.
2021. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Jó hely.
2021. aug. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Én a Semsey parkot javaslom. 27 éve élek Újpesten, sosem volt gondom a közbiztonság miatt.
2021. aug. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Rozsa utcai panelben lakunk és nagyon klassz kornyek, szeretjuk
2021. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%
Csak annyi hogy ha újpestre érünk autóval, bedugul az orrom a szmogtól. Ebből talán ki lehet találni hogy nem pesten lakunk. Soha nem költöznénk pestre.
2021. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt születtem és azóta is élek Újpesten, mindig is szerettem. Mi a családi házas részen lakunk, de szerintem, amit te kinéztél az a rész is barátságosabb, mint más kerületek hasonló részei. Az én kiskoromban még az is családi házas terület volt.

„Csak annyi hogy ha újpestre érünk autóval, bedugul az orrom a szmogtól.”

Akkor minek jössz ide? Ja, persze, aztán, ha még beljebb mész, akkor sokkal rosszabb lesz. Ebből a szempontból Újpest még mindig jobb, mint a belváros. Te is autóval jársz, tehát te is hozzájárulsz a szmog növekedéséhez…

2021. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
Utolsónak, igen járunk autóval, nem gyakran, de az nem azt jelenti hogy szmogban szeretnék lakni. Bolt üzlet minden településen van, nagybevásárolni ritkán megyünk. Nem tudok indokot arra hogy oda menjek ahol zaj és füst van. Csendes helyen lakunk ég és föld a levegő minősége.
2021. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A budai és az újpesti lakások ára nyilván nincsenek is pariban. Többek közt ezért. Aki ebben az árkategóriában keres lakást Pesten, annak Újpest tökéletes választás lehet.
2021. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!