Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Újpestről?

Mi a véleményetek Újpestről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lakást szeretnék vásárolni Budapesten. A vásárlásra szánt keretet figyelembe véve Újpest a kiszemelt városrészeim között található. Azon belül is a Pozsonyi u. - Árpád út - Rózsa u. - Tél u. által körülhatárolt rész érdekelne. Ingatlan.com-on utánanézve kisebb és nagyobb panellakások találhatóak a területen. Személyesen körülnézve azt tapasztaltam, hogy rengeteg a fa és szép parkos, zöld egy lakótelephez képest. A lakások külső szigetelése elkezdődött több helyen, a parkolás ingyenes. A környék jól ellátott, van szinte minden (2 Spar,2 Lidl, Penny, Príma, CBA, OBI, JYSK, bankok, edzőtermek, kávézók, éttermek, StopShop stb.) a környéken, valamint közel van a Duna Plaza is. Bölcsőde, óvoda, általános iskola és gimnázium is van. Közlekedés szempontjából kitűnő lehet: két vasútállomás, Volán buszállomás, BKK buszok mindenfelé, éjszakai járatok is jónak tűnnek, 12, 14 villamos és a M3 metró, mely ha elkészül, a belváros (pl.: Deák) 20 perc alatt is elérhető. Autóval a belváros felé és vissza több alternatíva van (Váci út, Béke u., M3 bevezető), M0 10 percre. Itt a gyakorin eddig azt tapasztaltam, hogy összességében Újpest eléggé alulértékelt, pedig az eddigi személyes tapasztalataim és utánanézésem alapján egy élhető, a jövőben folyamatosan fejlődő városrésznek tudom elkönyvelni.

2021. aug. 28. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Ha cigany vagy,jol fogod erezni magad ott.
2021. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

#11 !

Tudod egyáltalán, hol van Budapesten belül az Újpest nevű település?

Nem, ugye? Csak vagdalkozol, esetleg teljesen megborult Fradi-szurkoló vagy?

Ha szépen kérdeztek, szépen válaszolj, apu-anyu nem tanította, ugye?

Ne égesd a többi válaszadót, csak mert magyar létedre visszamaradtál!

Nem baj az, mással is megesik, de ne dicsekedj ezzel! Próbálj felzárkózni

inkább a magyarországi romákhoz! Ne add fel, biztosan sikerül!


Kedves kérdező! Újpest jó hely, gyere bátran.

Legyél előre tájékozott a házon belüli viszonyokkal, ha belevágsz.

Én mondjuk a Pozsony túloldalán lévő Szellemtelepre (temető volt egykor, onnan a népi neve) nem mennék, de a többi hely oké. Ott 30éve, amikor lakást kerestünk, bepróbálkoztunk. No, mutattak csőlakást! Kb, mint egy hosszú börtönfolyosó, sötét konyha, úgyhogy hiába nem a Pozsonyi utcára nézett a lakás, villámgyorsan távoztunk. Főleg, ha zöldre néz, jó a lakóközösség és a rezsi díja.

Amivel számolj, az a Duna viszonylagos közelsége (Sej, Dunáról ...)

A légkondi és a jól záró ablak nagyon hasznos dolog, ha nem vagy fagyosszent, mert ezek a 42-45 fokos nyarak elég emberpróbálók. Én a 7.-en reggel 5-től telibe kapom a trópust 12.30-ig, utána meg a fene se engedje be be a hőséget! https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

Beszéltem már kétgyermekes fiatal házaspárral, akik nagyobbra cseréltek, viszont elmentek Újpestről. 1 évig kint volt az ingatlanirodák által kirakott hirdetés: Visszajönnénk! És visszajöttek a XIII. ker. egy jónak számító környékéről. Tájékozódj, ha oké, gyere! üdv mindenkinek!

2021. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%
Inkább akkor a környékbeli csendesebb jobb levegőjű településre menj.
2021. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Hintalow ***** válasza:
100%

14 éves koromig laktunk a nyár utcában (után káposztásmegyer szélén a pálya utcában, most pedig Káposztásmegyeren élek) abszolút vállalható hely tényleg minden közel van, és folyamatosan újítgatnak fel mindent, ami felfelé húzza a lakóközösség összetételét is.

A szellemtelepet én sem ajánlom, mert nagyon korai építésű, akkor még nem volt kiforrott az építéstechnika. Az említett semsey park talán a legjobb rész valóban, de az kívül van a kérdező által említett területen.


Én is ajánlani tudom :)

2021. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
A Szellemtelep se rossz különben. Főleg a rövid házak jók, azok közül néhány beljebb is van a forgalomtól, parkos környezetben (nincsenek olyan nagy parkolók a házak között, mint a többi környékbeli lakótelepen), így csendesebb is, meg nincsenek hosszú "börtönfolyosóik", és a konyháik is mind ablakosak. :)
2021. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Több ismerősöm menekült el onnan, lepra hely szerintük. Nem tudom mi vidéki nagyvárosban élünk.
2021. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Rózsa utcai lakotelepen bettünk egy 60nm2-es panelt 25-ért

Ez a környék álom és jól leírtad miért

És még orvosi ellátás is van közel gyorsan, bevásárlási lehetöségwk szórakozás, ovi, általános, közép, és felső oktatási intézmények

És nagyon családbarát minden.

Újpestre jártam iskolába akkor szerettem a környékbe főleg h mindenhova 14-es vilivel járok.

13 kerből költözünk és szerintem tökéletes én beleszerettem már régen.

Nem fogjátok megbánni mert egyre jobban csak fejlődik

2021. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat már kicsit fáradtan írtam így eléggé elgépeltem pár dolgot

17-es voltam

2021. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!