Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tolna megye mennyire jó...

Tolna megye mennyire jó ingatlan befektetésnek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, mivel épül Paks 2, felfelé fognak menni a környező települések ingatlanárai!
2021. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg sokan vettek a megyében lakásokat múltkor olvastam egy cikkben.


Én Szekszárdon éltem gyerek koromban, se semmi nem volt a városban ezért elköltöztem albérletbe nyugat Magyarországra testvéreim is munka miatt Budapestre mentek az elmúlt években. Alacsony fizetések vannak, városban nem fejlődik nagyon semmi szerintem.

2021. dec. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szekszárdon tapasztalatom szerint magasak az ingatlanárak! Rengetegen költöznek ki a présházakba is (amit ott, számomra teljesen érthetetlen módon "tanyának" neveznek), ez azonban úgy gondolom alátámasztja azt az állítást is, hogy fizetések nem túl magasak, mert ha nem így volna, akkor nem spórolnának ezen olyan sokan. Ugyanakkor egy "tanya" is 15-20 millió körül kapható, és egy nagy semmi, egy présház, lakható állapotban. Ha azt nézzük, hogy a belvárosban 1000m2 körüli telekért 20 milliót is elmernek kérni... :D Ha azokat az ingatlanokat nézzük Szekszárdon, ami belső és külső külalakra is valóban olyan állapotban van, amilyen állapotban van egy újépítésű, akkor a m2 ár az az építési m2 ártól egy fillérrel nem tér el! Ami azért is irreális, mert egy épített ház úgy épül, ahogy Te elképzelted, nem más elképzelését vásárolod meg! Drága Szekszárd ingatlan tekintetében. Jóval drágább, mint pl. Pécs.

Szomszédos városokban azonban meglátásom szerint korrekt árak vannak.

Tolna megye ingatlanbefektetés szempontjából jobb, mint Baranya megye, nagyobb fejlődést tapasztalok!

2021. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. dec. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!