Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nincs komoly érdeklődő...

Miért nincs komoly érdeklődő lakásra?

Figyelt kérdés

Kőbányán legszebb részén eladjuk lakást, a többihez képest majdnem áron alul, és senki nem hív fel telefonon, csak ingatlanosok zavarnak.

Felújított panelről beszélek aminek elég kicsi a rezsije is, 2 szobája van és 40 nm.

Indulónak jó lenne valakinek, vagy kisebb családnak, de senki nem érdeklődik. Ilyen nehéz most háborús időszakban eladni lakást?

Közben meg kicsit azért mennek fel szépen az ingatlan árak.

Hova? Kérdem? ha majdnem áron alul adjuk, akkor a többi 40 millios panelt ki fogja megvenni?



2022. ápr. 22. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
100%

Ez sincs kitöltve.

Pedig drága galériaelőfizetése van.

Hiába, nert a keresőnek nem listázza ki.

Ezek olyan alap dolgok.

[link]

2022. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk aki Újhegyire azt mondja, hogy mordor, az még a büdös életben nem járt itt.


Az tény, hogy nem ez a legjobb fekvésű lakótelep és nem is a Budai 2 diplomás irodisták lakják, csak amolyan "átlag munkás" emberek.


Viszont Budapestet nem csak a Belváros határozza meg, szerintem Budapest 1,8 millió lakosából 1+ millió évente egyszer megy be a szűk belvárosba.

2022. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
95%

32, itt gyakorin minimum XI. kerületi lakás üti meg az elvárható szinttet, abból is inkább a tégla.


Én tavaly jártam újhegyin, sok sok éve nem voltam, nagyon rendbehozták, sétánytól kezdve a ligetig.

2022. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
79%

#33 Hát látod ez a baj, hogy a sok proli életében nem járt még Budapesten sem, csak pontoznak a vakvilágba "meee Kőbánya a gettó hááá a tévébe is mondták" :D


Nyilván tény, más egy Buda, más egy XI. kerület, mindenki a jó helyekről álmodozik.


De sajnos a valóságot nagyon nem fedi le ez az oldal, ahol az egyik proli beböfögi, hogy "Kőbánya a mordor" a többi meg a seggét földhöz verve tapsol neki.

2022. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
16%

én amúgy a XI.ben lakok pont, panelban, szóval nem vagyok elit budai, de a XI. se olyan már, mint 10-20 éve volt.


Tele van csövessel, túlzsúfolt, nem tartják már annyira karban ezt a környéket, mint 2000es években.


(kelenföld)

2022. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
96%

32. A budai kétdiplomás irodisták jó, ha egy ilyen panelt megengedhetnek maguknak. Rengeteg huszonéves infós/mérnök, stb. ismerősöm van, akik hiába keresnek fiatalon már 400-600 ezret, fingjuk sincs hogy a fenébe lesz majd saját lakásuk. Még ha valaki ügyes és félreteszi a fele fizetését egy ilyen jobb alkalmazotti fizuból, annak se lesz lakása 5-10 éven belül.


A panelokból halnak ki az egykori öreg munkásemberek, akik ha ma dolgoznának ugyanúgy keresnének vagy 200 ezret és nem engedhetnék meg, hogy ilyen panelba költözzenek. A helyükre költöznek be a jól kereső középrétegek, akik már csak a panelt tudják maguknak megengedni ingatlanként.

2022. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
89%

36, pontosan, sokan anno ingyen kapták ezeket a lakásokat a gyáraktól, ahol dolgoztak.


Változnak az idők :)

2022. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:

#36 Eddig oké, csak nem értem hogy jön ez ide.


Tekintve, hogy Kőbányán továbbra sem a "Budai 2 diplomás irodista" réteg van, hanem a sima szakmában dolgozó munkás emberek.

2022. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
18%

#36: ha egy nettó 400-as fizu felét félreteszed, az 5 év alatt 12 millió, felveszel még 25M hitelt, onnantól abba fizeted a havi 200-at.

De addigra már a fizetésed sem 400 lesz, hanem 600.

2022. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
94%
Az tény, hogy manapság a panel is "luxus" lett, nekem is legtöbb ismerősöm Kispest, Újpest, Pesterzsébet, Kőbánya részeken vett lakást. Miközben relatív jó keresetük van és még babaváró, CSOK is bejátszik.
2022. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!