Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nincs komoly érdeklődő...

Miért nincs komoly érdeklődő lakásra?

Figyelt kérdés

Kőbányán legszebb részén eladjuk lakást, a többihez képest majdnem áron alul, és senki nem hív fel telefonon, csak ingatlanosok zavarnak.

Felújított panelről beszélek aminek elég kicsi a rezsije is, 2 szobája van és 40 nm.

Indulónak jó lenne valakinek, vagy kisebb családnak, de senki nem érdeklődik. Ilyen nehéz most háborús időszakban eladni lakást?

Közben meg kicsit azért mennek fel szépen az ingatlan árak.

Hova? Kérdem? ha majdnem áron alul adjuk, akkor a többi 40 millios panelt ki fogja megvenni?



2022. ápr. 22. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
0%

"Havi 800 a netto bevetelunk, de hidd el, hogy alberlet mellett nem sokra megyunk vele"

Mindenből le lehet adni, pl. szülőkkel is lehet lakni, ingyen.

Ti egyszerűen nem tűztétek ki azt a célt, hogy saját lakás, nem is csoda, ha nem jön össze.


Olyan, mintha be sem járnál az iskolába és azon sírnál, hogy nem adnak nyelvvizsgát, diplomát puszira.


"a hiteltorleszto a jelenlegi kamatokkal 160 ezer korul lenne, es a piacon csak leszakadt putris lakasok vannak"


Nézd, ingatlanbefektető vagyok, röhögök minden mondatodon.

Most adtunk el belvárosi lakást 25 m-ért beköltözhető állapotban, felújítva, és a befolyt pénzből bőven ezen ár alatt veszek most több ingatlant is.

Én én pesti belvárosi vagyok, te gondolom vidéki, és szólod le azt a területet, ahol elvileg vásárolni, élni akarsz.


Egyszerűen mindent akarsz, nem csak 1 dolgot.

800-ből havi 600-at lehet spórolni különösebb áldozathozatal nélkül, az évi 7 M Ft. Miről beszélsz?...

7 M Ft-ért lehet mazsolázni 2 gépkocsibeállót, éves hozama a kettőnek fél millió Ft + az árfolyamnyereség.

További jó számolást kívánok.

2022. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
100%

Hat nyuszi, ezt benezted. Egyreszt nem mindneki akar a szuleivel elni, plane ugy nem, hogy hazasok vagyunk.


Masodsorban szuleim videken laknak, mi mind a ketten belvarosban dolgozunk, nem tudunk magunknak megengedni napi 3 ora ingazast.

Es igen hatalmas videkiek vagyunk, ugy, hogy en Pest megyeben nottem fel, azon belul is Dunabogdanyban - igen nyuszo, reggeli es esti forgalommal osszejon a 3 ora ingazas.

9 eve pedig Budapesten lakunk, raadasul a XII. keruletben.

De lehet a VIII. kerulethez kepest az mar neked videknek szamit. :)

2022. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent meg nem sirankoztam, szimplan allitottam egy tenyt, ha 5 evvel idosebbek lennenk, normalisabb ar ertek aranyban jutottunk volna ingatlanhoz. A maradek reszebe te hoztad bele a frusztraciodat.


Mivel mi elengedtuk a lakas vasarlast jelenleg, igy nem is gorcsolunk rajta, teljesen boldogan elunk mas lakasaban. Nem is ertem amugy a kirohanasodat, ugy kezeled az egeszet, mintha a TE keresetedet pazarolnank el. :D

De gondolom az ingatlanbektetosdi az ilyen stresszes dolog lehet, ha ennyire kikezdi az idegeidet, hogy masnak vered itt magad.

2022. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
29%

"Hat nyuszi, ezt benezted. Egyreszt nem mindneki akar a szuleivel elni, plane ugy nem, hogy hazasok vagyunk."


Tehát nem néztem be.

Nem a lakásvásárlás a célod, hanem hogy 1. ne a szüleiddel lakj és 2. egy nívós lakást bérelj.

És én pont ezt magyarázom fél órája, hogy EZÉRT "nem megy".

Azt állítod közben, nem TUDSZ lakást venni külső körülmények miatt.

Holott amiatt nem, mert más dolgokat tűztél ki magadnak.

Ezzel a fizetéssel ha 1 célt tűzöl ki, ami a lakásvásárlás (25-40 milliós KÉSZPÉNZZEL), és MINDEN mást félreteszel ennek érdekében, akkor 3-5 év alatt megvagy.

Ahogy én is tudtam találni és venni 12 M alatt is lakást Budapest belvárosban, mert akartam. Ennyi.

2022. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
17%

53: "Egyebkent meg nem sirankoztam"

Nem, nem siránkoztál, hanem felsoroltál pár hazugságot, amiket az 51-ben idéztem és megcáfoltam.

2022. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
20%

A kis szamolgatosdi a kis garazsbizniszeddel pedig: budan max 40ert de inkabb 35ert lehet kiadni garazst, tehat legjobb helyen is van evi 420 ezer forint bevetelem. Ha 7 millaert vettem, akkor ez a befektetes 16 ev mulva fog megterulni, addig igazan nem kerestem rajta, mert csak a belerakott penzemet kaptam vissza. Ha viszont beteszem allampapirba, 5 ev alatt jobb hozamot erek vele es meg a penzem is megmarad, nem kell eladassal bajlodnom mert 5 ev utan nyereseggel egyutt ki tudom venni.


25 millas szuteren lyukba pedig senki nem akar koltozni, mielott meg befektetnel.


Tovabbi jo szamolgatast. Es kerlek koltozz fel Budapestre, mert ezek alapjan amiket leirtal pont az jon le, hogy rohadtul nem vagy tisztaban a budapesti arakkal. Kanape befekteto.

2022. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
53%

"budan max 40ert de inkabb 35ert lehet kiadni garazst, tehat legjobb helyen is van evi 420 ezer forint bevetelem"


Azt írtam: 7 millióért 2-t (!!) lehet venni. 25 legyen 1 db 1 havi bérleti díja.

Magasföldszinti lakást adtunk el, ha szeretnéd, elküldöm a képeket. Írj egy mailcímet és küldöm.

2022. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:

Ja valoban az nem kulso korulmeny, hogy a tamogatasok miatt instant beepult 20 milla a lakasok araba. :D


Gyakorold ezt meg.

Ajanlok par grafikont elemzesre, mas europai orszagok lakasar nivekedeset osszehasonlitva a hazaival. 190%-os emelkedes volt, a "tamogatasoknak" es reszben a dragulo anyagarak miatt. De persze nincsenek kulso korulmenyek, zsak krumplival te is jol laktal.

2022. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
25%

AZ nem külső körülmény, amiket felhoztál annak:

1. szülőktől külön akartok lakni

2. nívós lakást akartok bérelni

3. Hazugság a lakások áráról.

Tessék, itt van az összes budapesti szutyok szuterén 35 m alatt, amikben derogál laknod.

[link]


60 nm alatti ingatlanra nem jár CSOK, családtámogatás!

Tehát azoknak az árába (főleg budapesti belvárosi alkások árába) nem épült be a falusi CSOK.

2022. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed nem epultek bele ezek az arba. Es nem is ertem miert foglalkozol ezzel a szakmaval, ha egyaltalan ezuel foglalkozol.


Hadd ne kelljen elmagyaraznom, hogy az osszpiaci dragulas miert hat egyforman az ujepetesu es a hasznalt lakasok arara, fuggetlenul attol, hogy egyikre nem tudod igenybe venni az adott tamogatast.

2022. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!