Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nincs komoly érdeklődő...

Miért nincs komoly érdeklődő lakásra?

Figyelt kérdés

Kőbányán legszebb részén eladjuk lakást, a többihez képest majdnem áron alul, és senki nem hív fel telefonon, csak ingatlanosok zavarnak.

Felújított panelről beszélek aminek elég kicsi a rezsije is, 2 szobája van és 40 nm.

Indulónak jó lenne valakinek, vagy kisebb családnak, de senki nem érdeklődik. Ilyen nehéz most háborús időszakban eladni lakást?

Közben meg kicsit azért mennek fel szépen az ingatlan árak.

Hova? Kérdem? ha majdnem áron alul adjuk, akkor a többi 40 millios panelt ki fogja megvenni?



2022. ápr. 22. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
42%

70: Még mindig nem küldtél nekem mailcímet, hogy elküldhessem a most 25-ért eladott magasföldszinti felújított lakásunk képeit, csak hogy tizenötödször is leírhasd, hogy 25-ért csak putri vagy szuterén van.

Az ajánlat áll. Küldesz címet, én pedig küldök a lakás címére regisztrált e-mail-címről fotókat. Minden lakásunknak külön mailcíme van, a lakás címéből képezve, nem tudok kamuzni.

2022. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
66%

Ha ezen erolkodsz es tudtal a lakasnak sajat emailt is csinalni, akkor tudnal kuldeni egy printscreent is uzenetben.


Virusos link es dick pic nem erdekel, de koszi!

2022. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
42%

70: És még mindig nem néztél rá az ingatlan-com-ra, csak hogy tizenötödször is leírhasd, hogy 25-ért csak putri vagy szuterén van, és hogy 35 millió alatt csak szutyok van.

És még mindig nem fogod fel, hogy hazugság, hogy 800 000-ből nem tudsz lakást venni. És még mindig nem fogod fel, hogy az, hogy nem AKARSZ lakást venni, az nem egyenlő azzal, hogy nem TUDSZ venni.

2022. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
66%

Egy szoval nem irtam le hogy ne tudnek ennyibol lakast venmi, de leirom tizenhatodjara is hatha eljut a hulye fejedbe:


Ha 5 evvel idosebb lennek, ergo elobb tudtam volna dolgozni, akkor joval egyszerubben (=joval kevesebb hitellel) tudtam volna lakast venni, egy realisabb aron. A jelenlegi arak ar ertek aranyban es a hitelkamatokat figyelembe veve nem realisak es magas kockazatuak.


Remelem felfogod vegre, es futsz ket kort, hogy levezesd a frusztraciodat.

2022. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
42%
De vannak nálam sokkal többet vásárló befektetőtársaim is, akik úgy kiszúrnak fél perc alatt 440 000/nm alatti jó állapotú airbnbzhető lakásokat, hogy csak lesek. Szóval még annál sokkal jobb vételek is léteznek, mint amiket én felhoztam példának, és látni szoktam.
2022. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
66%
De komolyan csodalom, hogy egyaltalan lakast el tudsz adni, vagy kiadni, ha az ertlemezo kepesseged ilyen gyenge fokan allsz.
2022. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
42%

74:

"Egy szoval nem irtam le hogy ne tudnek ennyibol lakast venmi"

DE!

"Havi 800 a netto bevetelunk, de hidd el, hogy alberlet mellett nem sokra megyunk vele"

2022. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Igen a jelenlegi lakasarak mellett nem sokra megyunk vele, mert nem tudunk lakast venni alacsony kockazattal.

Ez nem azt jelenti, hogy ne tudnank venni.


Az airbnbzheto lakasokrol meg csak annyit, hogy valoban vannak kedvezo negyzetmeteraron ilyen lakasok, de aki elso lakasat akarja megvenni, hogy abba lakjon eleve 45 negyzetmeter felett nez, hogy elheto legyen, masreszt meg jo kornyeken. Mig airbnb-t ki fogsz tudni adni barmelyik kulfoldinek a Teleki ter keselos reszenel arra az 5 napra, addig mas nem fog leelni benne 10-15 evet.

2022. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!