Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy esett a választásod arra...

Hogy esett a választásod arra a településre/városrészre, ahol jelenleg élsz?

Figyelt kérdés
Természetesen azoktól kérdezem, akik már nem szülőkkel élnek, hanem önállóan (saját ingatlanban vagy albérletben). Volt bármi kötődésed az adott településhez/városrészhez (pl. munka, család), vagy valamiért annyira megtetszett (akár egy falu az előző lakhelyedtől távol), hogy minden álmod lett az odaköltözés? Ha kérhetem, írjatok megyét és azt is, hogy falu vagy város!

2022. máj. 19. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én itt nőttem fel (Bp. 11. kerület), imádom a környéket, ezért nem mentem messze :)
2022. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék el a XI. kerületből. Nagyon jó itt Gazdagréten.
2022. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt pénzem a városomban házat venni. Életem végéig nem akartam hitelbe verni magam. Csok király se akartam lenni. Egy közeli faluban vettem megfizethető áron. Mindig is utáltam a falut és a falusi embereket, de más lehetőség nem volt. Inkább a "mi kis falunk" féle tirpákok elviselése, mint 20 év hitel / 3 gyerek.
2022. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!