Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezeket a házakat megveszi...

Ezeket a házakat megveszi valaki ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam rajta, 2 éve kerestünk házat, akkor néztük meg azt az ingatlant, amiről szó van. Képen nem is olyan vészes, élőben borzalmas. Akkor volt 30 millió körül. Időközönként feljarkalok az ingatlan.com-ra megnézni mik vannak, és látom, hogy szép lassan emeli fel az árát, most 61 millió (!!!!!) forintnál tart.

Egészen elképesztő.

Nem értek hozzá, azért kérdezem meg, kíváncsiságból, hogy ilyenkor komolyan gondolják, hogy ennyi pénzért megveszi valaki?



2022. aug. 2. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
98%

Édesapám is hirdetett tavaly örökölt házat, de ő csak 5-6 millióval túlárazva hirdette meg, mint amennyi megnéztem kb. a valós ár lenne érte (nagyjából a környékbeli hasonló házak hirdetési árai alapján). Aztán fél évig szinte nem is volt jelentkező és akkor végre nagy nehezen lecsökkentette kb. arra a szintre az árat, amit én is javasoltam neki. Végül így kelt el, miután levitte gyakorlatilag arra az árra, amit néhány hónappal korábbantól kezdve már mondogattam neki.


Aki évekig hirdeti és nem kel el, ott nyilván arról van szó, hogy túlárazva hirdeti, de makacs és ezt nem hajlandó beismerni és normális árra levinni.

2022. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Aki megvesz egy 60 milliós házat, ahelyett, hogy építtetne olcsóbban, az egyértelműen örökölte. Aki megdolgozik a pénzért, az nem szórja el.
2022. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Megnézem, hol építész te jóval olcsóbban házat! Annyit mondok sok szerencsét hozzá!


A kérdezőnek, nos az én családomban volt olyan, akit az anyagi problémák rászorítottak, hogy eladja, de direkt úgy hirdette, hogy ne vegyék meg. Nem akart elköltözni onnan, éppen csak fel tudta tartani adósságok árán. Aztán annyira lepusztult, csőtöréses gondok, hogy el tudta adni, mert akkora árelkedés volt már addigra, hogy elérte a reális árát. Ő is belefáradt a végére. Nem minden eladó akarja tényleg eladni a lakását.

2022. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ti pedig ne várjatok 2 évet, ha van pénz az ég szerelmére!
2022. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

13


Köszönöm az okoskodást, most épül 1 millióból a házam

2022. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem 100 m2-es téglaház!
2022. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
16: Hanem egy kerti fasufni :D
2022. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!