Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlanosokat miért nem...

Az ingatlanosokat miért nem szeretik? Mind a vevő mind az eladó szempontjából.

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert sok pénzt elvisz a semmire
2022. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert felraksz egy hirdetést, aztán kapásból felhív naponta 10, hogy majd ő eladja neked és nem bírja elfogadni, ha nemet mondasz.

Másrészt megy a vigyorgás, közben meg bármilyen szart rád akar sózni, akkor is ha egy életre megnyomorodsz.

2022. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Felesleges pénzkidobás egy élősködő hiéna számára.
2022. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De megse mennek csodbe, valakik csak fizetnek nekik.
2022. szept. 9. 08:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem tudjak hogy kell lakast eladni/venni, vagy nem akarnak vele foglalkozni.
2022. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb csak egy ingyenélő hazudozó szar alak.

Talán 100-bol 1 aki korrektül végzi a munkáját. De én ilyennel még nem találkoztam, haverom mondta, hogy van ilyen is.

2022. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem megy csődbe mert havi egy eladótól lehúz annyit, hogy tudja fizetni az irodát.

200ezer, más költségük nincs, mást nem kell csinálniuk és nem is csinálnak.

Jah de, napi 100 telefonhívással zaklatnak.

2022. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincs hozzáadott értéke annak amit csinál, emberileg pedig a többség több mint kifogásolható.
2022. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert inkorrektek, ott vágnak át ahol tudnak. Mind a vevőt, mind az eladót is. De akit én bíztam meg ingatlanost semmit nem csinált. 3 hónap alatt egy embernek sem mutatta meg az ingatlanomat. Annyit csinált hogy kép nélkül felrakott egy hirdetést és a szöveget is elrontotta. Hiába kértem hogy javítsa még arra is lusta volt. Aztán meg nem értette hogy szerződést felbontottam egyoldalúan még meg is fenyegetett hogy perelni fog.
2022. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én írtam ki, ezt most csak úgy itt hagyom válaszként:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..


Egyébként ő még csak a fogalmatlan típus volt. Találkoztunk olyannal, aki kamuvásárlóval szédített engem is és a tulajdonost is. Avagy azt akarta elhitetni, hogy versenyhelyzetben vagyunk az ingatlanért, van egy másik pár, aki azonnal menni akar ügyvédhez szerződést kötni. Azóta is (3 hónap) nem adta el a házat.

2022. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!