Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest északi agglomerációba...

Budapest északi agglomerációban nézelődünk a feleségemmel és a 2 éves kisbabánkkal, hogy hova költöztünk. Mit gondoltok az alábbi paraméterekkel melyik település lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés
A feleségemmel most várjuk a második babát, kb. 10 évre tervezünk és kertes hazát nézünk. Fontos Budapest közelsége, de inkább a természeti helyek, amik vonzanak és a jó lakóközösség, közbiztonság. Én otthonról dolgozom, heti 1 max 2 napot járnék be Budapestre. A települések, amiket eddig néztünk és tetszenek: Dunakeszi, Göd, Veresegyház, Szada. Szerintetek ezek közül melyik a legélhetőbb, legideálisabb hely?

2022. okt. 9. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egyetértek az értékeléseddel és anélkül, hogy ismertem volna, én is Veresegyházára szavaztam.

2022. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Aszód, Gödöllő
2022. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 NTBS ***** válasza:
100%
Vác.
2022. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért az eü színvonal is fontos szempont lenne.
2022. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül én Veresegyházát javasolnám. De ha távolabbi helyek is szóba jöheznek gyönyörű kirándulóhelyekkel, akkor én Mátra környékét javasolnám: Gyöngyös, Markaz, Domoszló. Vagy azok környéke.
2022. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez a pasi egy SIMP. Kit érdekel hova akar költözni a feleség. Oda költözik ahova mentek.

Kőbánya, Óbuda, Erzsébet vagy Kelen(föld). 3 szobás panel. Ennyi!

2022. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Régi kérdés, de mivel Dunakeszin nőttem fel, és részben még mindig itt élek, ha még nem döntöttetek, akkor lehet hogy tudok segíteni.


Összességében Dunakeszi egy nagyobb város, ezért nem lehet az egészéről egységes véleményt alkotni. Én a 15 éve épült lakoóparkok egyikében nőttem fel és azt hiszem, nehéz lett volna jobb gyerekkort elképzelnem. Jó játszóterek a környéken, szép családi házak, és ami a legfontosabb, nagyon jó lakóközösség. A legjobb barátaim mind a szomszéd gyerekek voltak, illetve még mindig ők, a családok is annyira jóban vannak, hogy többször voltunk együtt nyaralni. Ennek a résznek viszont hátránya, hogy az árak nagyon megnőttek, 100 misi alatt már nehezen kapsz itt lakást.


Van Dunakeszi valamivel régebbi kertvárosi része, ami szintén nagyon családias, és az árak is jóval barátibbak. Illetve vannak modern társasházak, ezekről nem tudok sokat mondani, de valószínűleg ezek is drágák.


A többi várossal ellentétben Dunakeszinek van egy lakótelepe, ami ugyan nem egy Havanna kategória, de ezt nem ajánlanám.


A sportolási lehetőségek nagyon jók, pár éve szerveződött az egységes városi sportegyesület, ahol profi módon, rengete sport űzésére van lehetőség. Hobbi sport terén, ahogy már említettem rengeteg játszótér van, és ezek jól karbantartottak. A Dunapart valóban szép és egyre szépül, szabadstrand pár éve van, azóta pedig több új étterem is nyílt. Kultúra terén is talán ez lenne a legjobb választás, hisz rendszeresen vannak programok a városban, hogy pár pédát említsek: Futakeszi (minden tavasszal futóverseny), KesziFeszt (fesztivál országosan ismert előadókkal), illetve rengeteg egyéb. Mégegy fontos szempont, hogy Dunakeszi rohamosan fejlődik, itt van jelenleg az ország legnagyobb középiskolai beruházása, két úk középsulival és egy új uszodával, és ha minden a tervek szerint halad, egy multifunkcionális rendezvényközpont is épül.

2023. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!