Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Összeomlott már az ingatlanpiac?

Összeomlott már az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés
Az ingatlanirodákban csak a légy zümmögését hallani? Akik árulják azoknál már érdeklődők sincsenek?
2023. febr. 12. 19:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

#29 vagyok


De ahhoz hogy eladj 1 vagy 2 lakást ahhoz egyszer venned kell magyarul....

Ha válság idején lakást tudtál venni gondolom akkor sem voltál szegény 😀


Komolyan nem értem akkor hogy a magyar nép miért sír ha mindenkinek ennyi pénze van 🙂

Tényleg nem sok nektek akkor 1kg kenyér 1000 Ft-ért.



Borzasztó amúgy hogy vagy vannak nagyon gazdagok meg vannak szegények középosztály meg nincs.

A velem egy időseknek még annyi sincs ami nekünk, szerintem külföldön hamarabb fogok házat venni mint itthon relatív olcsóbb... Vagy majd fa.szaul ki öregszik az ország

2023. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
29%

"23 éves vagyok és 0-24 dolgozok (igaz saját vállalkozás), tanulok, párom úgy szintén (28 éves) "


Akinek saját ingatlanja van manapság csok nélkül és nem örökölt, azok általában sokat spóroltak és tettek azért, hogy legyen. Így ennek a rétegnek általában 30+-2 éves korukra lesz elegendő pénze építkezni vagy venni, amint átlag 4-6 éves gyűjtési idő előz meg!


Neked nem azt kell nézni most mibe kerül egy ingatlan hanem csak a lehető legtöbb pénzt félre tenni, aztán 4 év múlva már látni fogod, mi lesz a ti lehetőségeitek vége, így ekkor tudod mennyi kell még a 30% önrészhez, meg a sallang költségekhez, de erre 5%-al lehet számolni =35%. Ha pedig biztosra akarsz menni akkor még ezeken felül kell 1,5-2 millió zsebben lenni. Ez amolyan saját tapasztalatom. A bank a hitel utolsó 5%-át csak a lakhatási után fogja utalni, de ti akkor már kb fél éve ott fogtok lakni, tehát kell pár forint a befejezéshez.

2023. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
29-esnek. 28-as vagyok. Előző válság idején szülők vettek Pesten 9 millióért lakást, idén 31,5 millióért eladtuk. Betettünk még 3,5 milliót önerőbe, és 41 millió hitel, ennek most 350 ezres lesz a törlesztőrészlete. Én 29 éves vagyok, a férjem 27. Ketten 1,2 milliót keresünk havi szinten, és e mellé még jönnek a különböző juttatások a cégektől éves szinten.
2023. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
77%
Még nem dőlt össze az ingatlanpiac,de igény lenne rá.
2023. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!