Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek ez az ingatlan...

Szerintetek ez az ingatlan túlárazott vagy ez a reális ár?

Figyelt kérdés

[link]


54 négyzetméter és 130 millió forint, tehát 2.4 millió / négyzetméter. De csak berendezéssel együtt lehet megvenni 135 millióért…


És van parkoló, de az is 14 millió +, ha kell.


A képekből nekem úgy tűnt, hogy a legfelsőbb szint (a terasz alapján), de elvileg 7 emeletes a ház és ez a 6. emelet. Vagyis ennyi pénzért még laknának felettünk…


Ti mit gondoltok? Ennek ezek a környéken nagyjából ez az ára, vagy erősen túlárazott?



2023. febr. 27. 12:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%

8-as vagyok és azt lehagytam, hogy születésem óta élek a Zsinagógához közel 110 m2-es lakásban a III. emeleten.

A legutóbbi (2021 év) felmérése alapján a lakásom értéke 220 millió Ft.

2023. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

#8.


Én is gondolkodtam rajta, hogy mit jelent itt a soho… Elvileg az egy New Yorki negyed, South of Houston Street. Meg Londonban is van… Egy értelmező szótár szerint kínai negyedet is jelent, meg most a találtam egy olyan értelmezést, hogy “művész negyed”. Nem tudom, hogy milyen szavakból jön ki így “shoho”.

2023. febr. 27. 13:54
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

Az erkély nm-t mindig fél nm nek szokták számolni, tehát egy erkély nm fele annyit ér mint a lakás nm.

Talán meg a földhivatalban is fele annyinak számolják.

Budán jó helyeken simán 1-1.2 milliós négyzetmeterárak vannak. Én ezt ebben a putriban amit a 7. kerület jelent, nagyon túlárazottnak látom. Ennyi pénzért sokkal jobb helyen, nagyobb lakást lehet venni,már ha nem engedi átb-ni magát az ember. De ha úgysincs rá pénzed, akkor miért a legnagyobb átverést nézted ki magadnak?

2023. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
35%
A hülyének is megéri...
2023. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
77%
Zseniális, panelgarzon feeling egy kertvárosi luxus családi ház áráért :)
2023. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
58%
Ez a lakás el fog kelni ennyiért, ettől még túlárazott és te nem engedheted meg magadnak
2023. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, hogy miért mondjátok, hogy a kerületben ennyibe kerül a többi lakás is. Ez nem igaz.


Ingatlan.com-on, ha be állítjátok hogy VII. kerület akkor 62 oldalnyi lakás hirdetése jön ki. Ez a lakás a 8. oldalon szerepel, ez önmagában is elég durva, de a tény hogy kivétel nélkül az összes felette szereplő lakás kétszer vagy háromszor nagyobb még durvábbá teszi.


De a berendezés is maximumon 2.5 milliót ér, erre 5 millióért adja… De egy ilyen árban simán benne kéne legyen ingyen.

Pofátlanság.


14 milliós parkolóhelyről teremgarázsban még életemben nem hallottam. 2.5-3 millióért, max 5-6 millióért szokták adni, de akárhogy is nézzük, annak a kétszerese is csak 12 millió. Ez meg 14 millió :D

2023. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
10%

"Ingatlan.com-on, ha be állítjátok hogy VII. kerület akkor 62 oldalnyi lakás hirdetése jön ki. Ez a lakás a 8. oldalon szerepel, ez önmagában is elég durva, de a tény hogy kivétel nélkül az összes felette szereplő lakás kétszer vagy háromszor nagyobb még durvábbá teszi."


Ember, állítsd már be az ingatlan négyzetméterben mért területét akkorára kb. mint ez (50-60 közöttire) és nézd meg az árakat. Még arra is rászűrtem, hogy maximum kb. 10 éves legyen és mindegyik találat lényegesen olcsóbb.

2023. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
23%

#17

A lakás túlárazott, de ettől függetlenül te rosszul használod a keresőt!

Belső-Erzsébetvárosról és újépítésűről szól a hirdetés, amiből összesen 28 db van, abból is 26 csak 2025-ben készül el, tehát csak 2 db hirdetés szól beköltözhető lakásról az általad hivatkozott Ingatlan.com-on.

A garázs is túlárazott, de 11-12 millió alatt már nincs, újépítésű lakáshoz.

[link]

2023. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
85%

#19.


Te most olyan szűrési feltételeket linkeltél be, amelyekkel a kérdésben linkelt ingatlan ki sem jön… Akkor miért ezekhez a lakásokhoz hasonlítanád az árát?

2023. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!