Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek ez az ingatlan...

Szerintetek ez az ingatlan túlárazott vagy ez a reális ár?

Figyelt kérdés

[link]


54 négyzetméter és 130 millió forint, tehát 2.4 millió / négyzetméter. De csak berendezéssel együtt lehet megvenni 135 millióért…


És van parkoló, de az is 14 millió +, ha kell.


A képekből nekem úgy tűnt, hogy a legfelsőbb szint (a terasz alapján), de elvileg 7 emeletes a ház és ez a 6. emelet. Vagyis ennyi pénzért még laknának felettünk…


Ti mit gondoltok? Ennek ezek a környéken nagyjából ez az ára, vagy erősen túlárazott?



2023. febr. 27. 12:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy úgy látom, hogy még mindig fent van a hirdetés. Persze ettől függetlenül eladhatták már akár, de azt azért érdemes figyelembe venni, hogy a reális árú ingatlanokat szó szerint 1-2 nap alatt elviszik, ha nincs valami hirdetésből "véletlenül" kifelejtett hibája.
2023. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig fent van a hirdetés.
2023. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Az erkélyt 0.5-el kell szorozni, úgy szokás számolni. Szerintem ez a lakás 1,6-1,7 milla/nm a realitás+ garázs
2023. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Hát azóta sem adták el, nem rég pedig kicsit lejjebb vitték az árat (ugyanabban a hirdetésben), szóval túlárazott volt.
2023. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerény ámbár elég jómódú határközeli lakóvárosomban egy ilyen lakásnak így berendezve a reális ára kb. 50 millió Forint. Pesten egy picivel több lenne indokolt. De ez a 120 millió ez vicc :D Ennyi pénzért Pesten is a 100 négyzetméteres elé menő lakások között lehet válogatni.


"Vidéken" (értsd nem egy utolsó utáni 1000 lakosú falu, hanem normális városok) ennyi pénzért elég jó, többszobás családi házakat kapni viszonylag nagy telken.


Szóval szerintem atom hülyének kell lenni, hogy ezt valaki ennyiért megvegye. Még a berendezése se egy nagy eresztés. Nem véletlenül hirdetik már több mint fél éve. Szerintem egy darab érdeklődőjük nem volt :D.

Ennek a megvétele ennyiért kőkemény pénzégetés.

2023. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

"Hidd el, ez a lakás el fog kelni 2-3 hét alatt mint az összes többi."

Közel fél év telt el azóta hogy ezt írtad, és még mindig él a hirdetés. Ráadásul már 10 millióval leárazták, és még ennyiért sem kelt el.

2023. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
80ért elkelne.
2023. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!