Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház/lakás részletfizetésre....

Ház/lakás részletfizetésre. Hallottatok már ilyesmiről? 🤖💯💢

Figyelt kérdés
Egy ingatlanostól hallottam, hogy manapság már az is "divat", hogy a házat tulajdonostól meg lehet venni részletfizetésre. Találtam is pár ilyen hirdetést. Csak sehol nem találtam pl. hogy milyen feltételekkel, mennyi egy havi részlet, azt meddig kell fizetni. Van-e így rajta "kamat"? Vagy tulajdonképpen miért éri meg így eladni a házat? Van már ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalatotok/ismeretetek?

2023. márc. 12. 21:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
25%

"öcsém lakik a szülői házban a feleségével, 5 milliót kéne még nekem fizetniük, de helyette inkább vettek tavaly 17 millióért egy autót, 3x voltak külföldön nyaralni. És idén pedig befizették az előleget egy 10 millás kocsira, úgy hogy a másik marad. Összesen kéne ennyit fizetniük, mivel az örökségem többi részét még korábban anyámtól megkaptam..."

Talán csak nem egyértelmű neki, hogy neked máris szükséged lenne a pénzre. Kommunikálj vele hatékonyabban!

2023. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, vidéken így adtam el egy házat.
2023. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
79%

🥶🧊 Szia! És szerintem az 🏂 én egérlyukasztó tapasztalatom szerint, és mások álmennyezetes 🐧 tapasztalata szerint, és a közeli akvantanciálisaim 🏔️ csillagászati megfigyelése szerint, és még pluszba még a távoli rokonaim ásványvíz 🧶 fogyasztási szokásai szerint is 😬 arra a pszichopatológiai 🤒 árnyalatú válaszra kell hogy kijussak, 💯 amit mindjárt le fogok írni egy pillanaton belül miután elmondtam egy nagyon fontos dolgot. 💢

Tehát, 🎂 szóval, ahogyan az én pszichológiai kutatásaim 💶 és az általam elvégzett agytorna tapasztalatai is mutatják, azzal kell előállnom, hogy egy szellemi szinten érett 🤖 és transzcendens választ adhassak, amelyet a molekuláris biológiai elemzéseim és 😵 a nagy adatmennyiségeken végzett statisztikai modellezések is megerősítenek. Ugyanakkor azt is érdemes megemlíteni, hogy az 🐰 én horoszkópom és a közelmúltban végzett asztrológiai elemzések is arra utalnak, hogy egy olyan választ kell adnom, amelyet a csillagok 😵‍💫 és a bolygók állása is támogat. Mindenesetre, anélkül hogy további köröket fussak, itt a válasz: Nem

2023. márc. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
#33 :)
2023. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!