Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéken élők, szeretnétek...

Vidéken élők, szeretnétek Budapesten lakni?

Figyelt kérdés
Objektívan kérdezem, nem kell az ellenségeskedés, én is vidéki vagyok, csak érdekel, hogy a munkalehetőség, közlekedés, rengeteg bolt stb. miatt mennyire vonzó a főváros?
2023. máj. 10. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten születtem, ott nöttem fel, majd vidékre (falu) költöztünk, de megmaradt a kötődés rokonság miatt. Majd fiatalon visszkerültem. Majd ismét vidék (falu, most város). Nem költöznék vissza, valahogy már "sok". Sok az ember, a forgalom. Programok miatt "muszáj" menni, ez az egy hiányzik.
2023. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
2023. máj. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Közel 10 évet éltem Budapesten, tanulmányok és munka miatt. De valahogy nem tetszett meg a főváros, sőt inkább utáltam. Azóta vidéken élek és nem szeretnék többet Budapesten lakni.
2023. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 2000 fős kis faluban nőtem fel, majd Székesfehérváron laktam 4 évig, utána pedig másfél éve költöztem Budapestre, személy szerint nagyon szeretem és nem mennék máshova a jövőben sem, legalábbis az országon belül.


Aki szerint meg koszos és büdös, igen van olyan része, de nem kell oda költözni, én nem olyan környéken lakom és nem is nagyon járok a mindennapjaimban ilyen helyeken, így ez a része nem túl zavaró számomra.

2023. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

En esetleg Budapest kornyeken laknek pl Erd, Budaors, Szigetszentmiklos, stb de Budapesten nem.

Nem keresnek annnyival tobbet hogy megerje es a lakhatas joval dragabb. Parkolas nehezkes, zsufolt, zajos.

3000 fos falun nottem fel es ott is jol megelnek az emberek. Vallalkozast alapitanak, gazdalkodnak es harmadaron vasarolnak ingatlant.

2023. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen laknék Pesten, de nem a Belvárosban. Pl. Zugló, Újpest, Rákoscsaba, Budafok, Békásmegyer, ilyen helyeken élnék, nem olyan zsúfolt helyen.
2023. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!