Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor akar magához térni az...

Mikor akar magához térni az ingatlanpiac? Nem értik meg, hogy már rég elmentek falig, és azonis túl?

Figyelt kérdés

Mikor fognak lejjebb menni az árak? Mikor érti meg a "piac", hogy ezt így nem lehet? Már a hitel intézmény sem működik, senki nem fog százezreket fizetné ÉVEKIG.

És valamiért mégis kicsit mindig emelkednek az árak. Mikor fog ez kidurranni?


2023. szept. 27. 13:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok!

Biztos sokaknak belegázoltam a lelkébe, de ez a véleményem. Az igazság meg fáj, a kegyes hazugságot pedig mindenki szereti, mert az megnyugtató. Olyan ez mint az államadósság Ft-ban kifejezve, vagy pedig a GDP-hez viszonyított %-os arány. Az utóbbi szebben hangzik.


"Mostmár érted miért írtam."

Igen! Neked fontosabb az ismeretlen embereknek biztosítani, a normális országokban alapvető szolgáltatásnak számító dolgokat, mint a saját magad és a családod, vagy leendő családod anyagi biztonsága és jól léte.

Komfort zónából kilépni nem egyszerű, csak számomra fontosabb az, hogy ne hónapról hónapra éljek, és legyen miből kifizetni a magántanárt és a bébiszittert. Igen, én egy önző ember vagyok akinek első a családja!

2023. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Aha, csak akkor nem lesz bébiszitter többet se magán tanár, se orvos. Ha a Te felfogasoddal élnénk a világon.
2023. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

kamaszoknak kell a pénz így a bébiszitter letudva, a sori munkás/irodai tanár pedig tud vállalni maszekba magánórákat. Az orvosok jól keresnek, az ápolókkal van a gond.

A mi cégünk is lecsapott néhány pedagógusra, 2-2,5x fizetéssel vettük fel őket, szabad hétvégék mert nem kell dolgozatokat javítani. 9-15 törzsidő, 8:20 munkaidő. Szóval hétvégén tudnak tanítani, ha akarnak. De jelenleg nem igen van kedvük hozzá, azzal vannak elfoglalva hogyan költsék el a fizetésüket, mert végre ÉLNEK, nem csak dolgoznak, és spórolnak.

2023. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

jah igen, ha képesek lennének összefogni, akkor megkapnák a jogos béremeléseket. De amíg sokan megtörnek, addig nem igen lesz változás.

Mert ha egy tankerültebe van 100 tanár akkor 100 felmondó levelett kellett volna letenni májusban, 5000 tanár esetében pedig 5000-et. Csak hát min 90% vissza táncolt...

2023. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
53%

"Az orvosok jól keresnek"


Nem éppen. A frissen végzett hallgatók 90% külföldön folytatja. :)

2023. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
11%

"Mert ha egy tankerültebe van 100 tanár akkor 100 felmondó levelett kellett volna letenni"


Ezt egyszerű mondani. De fizetni kell a rezsit, a kajat, főleg ha gyerek is van. Nem így működik sajnos.


Te egy képzeletbeli világban élsz haver.

2023. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Tanár voltam, elmentem egy multihoz végül (6 évig tanítottam). Most a tanári fizum 3x-osát viszem haza és végre én is értelmesen tudok hazahozni pénzt a családi kasszába, nem csak a férjem. Bármennyire is elhivatott voltam a szakmámat illetően, a jelenlegi rendszer elérte, hogy magasról tegyek rá, hogy innentől kezdve ki fog tanítani vagy ki nem. A gyerekünknek hosszú távon egyébként is külföldi jövőt képzelünk el.
2023. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak azt akartam mondani, hogyha valaki azért nem vált szakmát, mert azon parázik, hogy összeomlik miatta a társadalom, az borzasztóan naív és gyáva.

Mindig lesz olyan, aki elvégzi ezeket a munkákat, különben ha hiány lenne belőle, normálisan meg lennének fizetve ezek a szakmák. Amíg Kispistának jó a minimálbér, addig nem lesz változás, ezt kéne felfogni végre. Aki meg akar tenni a jobb jövőjéért az úgyis eléri.

2023. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt egyszerű mondani. De fizetni kell a rezsit, a kajat, főleg ha gyerek is van. Nem így működik sajnos.



Te egy képzeletbeli világban élsz haver."


Profession.hu javaslom böngézd!

Tudod úgy működik, megírod az önéletrajzodat, elküldöd 30-200 helyre, elmész elbeszélgetésre, aztán, ha felvettek beadod a felmondásod. Ledolgozod a felmondási időt, majd elkezdesz dolgozni az új helyen.

A való világban így kell munkahelyet váltani!

2023. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%

"Ezzel csak azt akartam mondani, hogyha valaki azért nem vált szakmát, mert azon parázik, hogy összeomlik miatta a társadalom, az borzasztóan naív és gyáva."


Nem azt mondom, hogy az emberek paráznak miatta, hanem azt mondom gondolj bele, ha mindenki váltana mi lenne. :)

2023. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!