Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » "Lakásvásárlási önsajnáltatók"...

"Lakásvásárlási önsajnáltatók" és "Lakásvásárlást megoldók" mit mondanának egymásnak?

Figyelt kérdés
Van az egyik csoport aki még nem vett lakást, bár szeretne de úgy látja hogy ez mission impossible, míg a másik meg azt mondja ő simán megoldotta 30-35 éves korára.

jan. 28. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez mért feltételes mód? Heti 4-5 ilyen topic van, kérdések-válaszok. Ott el tudod olvasni, mit mondTAK egymásnak!
jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rajta,lesz ahogy lesz.
jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Házasodj
jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet minden területére - pl. párkapcsolat, anyagi jólét, karrier, testi-lelki egészség, lakhatás, tanulás/önfejlesztés - igaz, hogy van, aki jobb lapokkal indul (család, tehetség, egészség, mittudomén) és van, aki rosszabbal, és van, aki kezébe tudja venni a sorsát (akár nagy akadályok ellenére is), és van, aki csak várja a sült galambot (akár azt is elherdálva vagy elszalasztva, ami az ölébe hullott). De ezekbe meg annyira nem lehet belelátni egy anonim fórumon, ki mit miért pont úgy csinál(t). Az a jó összességében, ha amid van, abból próbálsz főzni valami számodra finomat és nem mások életét akarod élni, hanem magadért vállalsz felelősséget.
jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve lakásvásárló vagyok, amikor még 3%-ra kaptam hitelt, és azt mondanám a "lakásvásárlási önsajnáltatóknak", hogy teljesen átérzem, és jelenleg nekem sem menne.


Már akkor 2 évnyi kutatás és sok-sok 25-30 milliós kutyaólnézésen kellett átesnem, mire nagynehezen megtaláltam a nagy kockázatú, de megfizethető ingatlanomat, aminél csak a szerencsén múlt, hogy jól jöttem ki belőle, és a vállalt rizikó megoldódott, így jól jártam.


Tehát nekem nincs nagy mellényem, most jelenleg tényleg tanácstalan lennék magam is.

jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018 ban vettem egy házat vidéken 5.5millióért, tavaly eladtam 13millióért ugan abban az állapotban, majd vettem Budapeszen egy 1szobás mini lakást Pacsirtatelepen 10milláért és még maradt is pénzem, nem egy hatalmas ház, de család nélkül 28évesen király… és legalább jó helyen van benne a pénzem, ha lesz feleség/gyerek, akkor majd eladom akkori árfolyamon aztán visszamegyünk aglomerációba.
jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2018-ban vásároltam meg az első lakásomat 8 millió forintért

(most is abban élek)

Sopronban 15m2 magasbelmagasságú galériázott


Galéria kb 9m2

Nappali 7,8m2

Konyha 5m2

Wc fürdő 2,2m2


Ausztriába folgozok,igázok napi szinten ,egyedül élek, igazából csak aludni járok haza.


Ha majd úgy alakul le cserélem nagyobbra

jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy aki megoldotta, az segítsen annak, aki még esélyt sem lát erre. (Nem pénzbeli segítségre gondolok.)

És nyilván nem a sült galambosok részére, hanem azoknak, akik örömmel tennének, de még nem tudják hogyan csinálják akiknek már sikerült (önerőből).

febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!