Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennétek egy ilyen házat?

Vennétek egy ilyen házat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szüleim igen messze laknak és párom faluból származik.

Beszéltük, hogy a falujára mennénk lakni, mert sehol máshol nem ismerünk úgy senkit, akivel össze lehetne járni.

A falu 500 fős, az oviban kbm 24 gyerekkel. Szülei, tesója, uncsijai vannak ott.

Számomra fontos, hogy legalább az egyik család legyen közel, ha már az enyém nem lehet.

Én úgy nőttem fel, hogy nem voltak nagyszüleim és szerintem nagyon jó, ha van kire számítani.

Ami gondom, hogy 35 perc busszal(20 perc autóval) az út a suliba majd a gyerekünknek. Ovi van itt.

A másik gondom, hogy jelenleg vàroson vagyunk panelben és a munkahelyem itt van, de ez a város 50 perc kocsikázásra van a falutól én ezt nem szívesen vállalnám be vagy nem tudom mennyire vállalható gyerekek után majd.

A bevásárlási lehetőség is 20 percre van kereken autóval, annyira van a tesco.

Úgyhogy ez kicsit felzaklat ez a téma. A párom azt mondja ne a munkával foglalkozzak. Várandós vagyok egyébként és jelenleg már nem számítana, mert nem kellene bejárnom. Végleges szerződésem van, aminek örülök. Óvodában dolgozom, mint óvónő. Párom szerint majd biztosan lesz közelebb is állás, de én már jó ideje nem láttam közelebb állást( bàrmennyire is pedagógus hiány van).

Van egy ház a faluban, ami tetszik nekünk. Sajnos már 6 éve nem volt normális ház eladó, mert mindbe laknak, amiből kihaltak meg valamiért nem akarják eladni épp.

Egy bajom van a házzal, hogy falu szélén van. Mellettünk egy hatalmas dombbal. Egy picit zavar, hogy ha kinéznénk az ablakon csak a mezőt látnánk. Velünk szemben meg már egy erdő van és balra meg ugye az utca házakkal.

Illetve a szomszédok idősek és csak lejjebb vannak fiatalok. F

Tudom faluban nincs távolság, de én szívesen eltrécselnék néha a szomszédokkal stb.



Szeretném kikèrni a véleményeteket. Noha tudom, hogy ezt nekünk kell eldönteni, illetve valaki eleve nem lakna faluban. Párom nagyon szeretne házi állatokkal foglslkozni. Szeretne kutyát, macskát, sok tyúkot, libát, kacsàt, sok fát, szőlőst, szeretne föld területet is müvelni, amivel nekem nincs is bajom, de kíváncsi lennék, hogy vajon a gyermekünknek ez a mai világban bejönne?



márc. 16. 14:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Jobb a szélén lakni, kevesebb a szomszéd.

Az utazás nem a legjobb dolog a világon, de van, aki jobban bírja. Sokan városiak, de a város szélén vagy külvárosban laknak, és nem a legközelebbi körzeti iskolába jár a gyerekük (különböző okok miatt), ők is buszoznak vagy autóval cipelik őket.

De ez még sok év kérdése, az is lehet, hogy majd autóval jártok, egy irányba mentek, lerakod az iskolában és mész dolgozni.

márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!