Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az a panellakás, aminek...

Az a panellakás, aminek erkélye van, az általában hidegebb?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy véletlen-e, de egyszer laktam erkélyesben, és ott 19 fok volt, és fújt be a szél az ablakok meg az erkélyajtó mellett. A többiben nem volt ennyire durva. Szerintetek csak rossz volt a lakás, vagy ez törvényszerű, hogy erkélyesben hidegebb van?

2014. márc. 31. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Széső házakban van a leghidegebb, főleg ha ha három oldalról vannak falak, és nyáron ez a legmelegebb.
2014. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:

"fújt be a szél az ablakok meg az erkélyajtó mellett."

Szigetelni kell és kész. Amúgy - ha cserélve van az erkélypanel - akkor sokkal jobb benn a klíma.

2014. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt csak 1 külső fal lenne, az erkélyes oldal. A többi oldalról szomszédok és lépcsőház. Viszont az erkélyes falat nem tudom, hogy úgy oldották-e meg, hogy ilyen műanyag lapokkal pótolták ki a fal meg az erkélyajtó/ablak közötti részt (gyárilag!), mert amit fönt írtam hideg lakást, abban is pont így volt, és hát...
2014. márc. 31. 17:17
 4/4 A kérdező kommentje:
A ház amúgy szigetelve van, de csak a szélső falai.
2014. márc. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!