Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest környékén olyan...

Budapest környékén olyan helyen szeretnék élni, házat venni, illetve építeni, ahol nincsenek cigányok. Tudtok ilyen helyet? Jogom van tudni, hogy vannak e cigányok ott, ahol én egy élet munkájából építkezni akarok, és egy életen át élni akarok.

Figyelt kérdés
Budapest környéki település érdekel 100km-es körzetben. Köszönöm. Mielőtt valamelyik liberálnáci elkezdene jelentgetni, igenis jogom van eldönteni, hogy milyen környezetben akarok élni, és jogom van tudni, hogy vannak e cigányok ott, ahol én egy élet munkájából építkezni akarok, és egy életen át élni akarok.

2014. ápr. 16. 15:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Szia!


Egyelőre még nem költöztünk, de már megvan az a szektor, ami szóba jöhet: Budaörs, Herceghalom, Pilisjászfalu, Üröm által határolt területen belül nézelődünk, de a befutó eddig Budakeszi. Herceghalom nagyon jó lenne gyönyörű falu, de nincs ott semmi gyakorlatilag, Tinnye dettó, Piliscsabán meg vannak dzsippók, gond is volt már velük. Köszönöm az érdeklődésed :)

2015. ápr. 18. 21:35
 22/23 anonim válasza:
Én sokat károk Mendére. Gyömrő mellett van, csak nagyon kevés roma van ott, betörésekről sem tudok, bár ezt egy ottani jobban megmondaná.
2015. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
*járok (fontos különbség!)
2015. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!