Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy lehet, hogy ugyanazon a...

Hogy lehet, hogy ugyanazon a környéken ugyanolyan állapotú és kategóriájú lakások most kb.2-3 millióval többe kerülnek mint 2 évvel ezelőtt? Mi miatt szöktek így fel az ingatlanárak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 23:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az árak évekig nagyon lent voltak, most kezd visszatérni az ingatlanpiac.
2015. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Vagyis hiába kuporgatok, semmit nem ér a pénzem, még hitellel sem... :-( Hát, ez nem túl biztató. Csak az a baj, hogy én még nem is vagyok a legrosszabb anyagi helyzetben, nagyon sokan vannak az én anyagi szintemen vagy még rosszabb szinten. Nekünk miért ne lehetne saját otthonunk, csak olyan, ami nem biztonságos?
2015. máj. 27. 23:20
 23/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogyan reagált a budapesti főpolgármester arra, hogy táblákkal tiltakoztak a hajléktalanok üldözése ellen? Van itt egyáltalán lakhatáshoz való jog? Papíron igen, de a valóságban? Ilyen világban élünk.
2015. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!