Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért ciki panelt venni lakni...

Miért ciki panelt venni lakni vagy abban élni? Miert hiszik azt hogy azt csak befektetesre kiadásra veszik?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 13:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne ciki. Én kifejezetten imádom, szomszédok kedvesek, itt a 10.ken nagyon szép a kilátás, jó meleg télen-nyáron a lakás, körbesüti a lakást a Nap, gyors a net letöltési-feltöltési sebesség, 500 megás a net. Szóval én szeretem. 18/F
2016. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 acelsziv ***** válasza:
0%
Én a gyakorin kívül még nem találkoztam olyan emberrek aki szerint ez ciki. Sokkal cikibb 35- 40 évesen még albérletben nyomorogni.
2016. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon drága a távfűtés. Mi amikor 50 nm-es panelból 100 nm-es téglalakásba költöztünk, a rezsink felére csökkent!!
2017. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 acelsziv ***** válasza:
13: Addig volt nálunk is drága amíg nem korszerűsíttettük. Miután már csak azért fizetünk amit használunk és az utcák fűtését nem mi fizetjük a főtáv sehogy karban nem tartott vezetékei miatt a korábban 30-32000 forintos téli számlák max 15 -nél megállnak.
2017. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!