Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes épülő újépítésű...

Érdemes épülő újépítésű házban lakást vásárolni jelenleg Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, még nincs kész az ingatlan, 20M ft lenne ~35nm 1,5 szobás, teljesen automatizált, hűtött fűtött lakás.


Nos én csak attól félek, hogy ebbe bele lehet e fürödni valahogy? Féle, hogy értékvesztés lesz vagy hasonló. Tudom Budapest lakás árai az egekben, de mi van ha földhöz vágódik az ingatlan piac vagy hasonló.


Mert egy 10M ft hitelbe be kellene szállnom, azért az nem játék pénz.


Budapest 14. kerület a csömöri és cinkotai út környékén. (Öv utca)

Pl ez a környék nem tudom, hogy jelenleg milyen környék. Ugye régen pl a 8. ker szar volt most egyre tisztul kifelé. Ettől félek, hogy ez is legatyásodhat.



2017. okt. 5. 11:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na ja ne legyen megint valami össze omlás. A hitelek terén már körbe néztem, ~2m Ft ráfizetéssel már tudnék hitelt, az még mindig jobb mint évi 1,2m Ft ot albérlet re kukázni.
2017. okt. 5. 17:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

" terveim szerint 10 évre veszem fel a hitelt de 3-4 év alatt vissza fogom tudni fizetni. Szóval több pénzt fogok visszatolni bele mint amennyit alapból kéne havonta."

Na, ezzel vigyázz, ezt nem szokták szeretni a bankok. Nekik az a jó, ha futamidő végéig csengeted a kamatokat.

2017. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább egy jó állapotú használt lakást vennék, az 15-16 millából kijönne, sokkal kevesebb hitelt kéne visszafizetned, kisebb lenne a kockázat. Az ingatlan hosszabb távon mindig jó befektetés, 15 éves távlatban biztosan.
2017. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Néztem az Unipark46-ot, csak elég hiányos a leírás. Akkor ez most egy panelház teljes felújítása lesz? Modernre szabják?
2017. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Újépítésű kártyavár, összecsapva, pocsék minőségben 15 millióét. Unokatestvéremék nagyon megbánták. Ablakok, ajtók nem záródtak, konyhai mosogató összekarcolva, wc lehúzhatatlan, tapéta ferde... Hónapokig tartott, mire rendbetették.
2017. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na ja 15-16M ft ból hónapokig néztem a lakásokat itt Budapesten, és 99%-uk panel. Azt fel kell újítani az min 1 millió, elég sokban még régi nyílászáró van. Télen szétfűtöm a lelkem, nyárra meg klíma kell. Jelenleg is újépítésűben lakok budapesten. Télen olyan 0-500ft közötti pénz megy el fűtésre. Egyszerűen nincs rá szükség, pedig csak a 3.-on lakom.
2017. okt. 8. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!