Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi változatok közül...

Az alábbi változatok közül melyiket választanátok? Csak ezek közül!

Figyelt kérdés

- falu várostól 30km-re, gyér közlekedéssel, viszonylag jó infrastrukturával (óvoda, általános iskola, posta, gyógyszertár, rendelő), kevés (max. 1-2 család) cigány lakossal, olcsó de jó ház, kis felújítást igénylő, 4.5-6 millióért, normális kerttel

- városi panel 25-30m2, 3-4 emeleten, akár főút mellett (szmog, zaj...) de legalább minden van helyben, viszont régi fajta panel, pl. távfűtéssel, 8-9 millióért.

- városban külterületen egy vályogház, amik általában elég szakadt állapotban vannak, de 10 millió alatt meg lehet venni, szintén cigánymentes, normális helyen, 8-9 millióért.

- és a negyedik: olyan kisvárosban, várostól szintén 30km-re, ahol a cigányok minden utcában fellelhetők (és persze iskola óvoda tele van velük...), viszont van minden ami kellhet, közlekedés is jó. Itt felújítást nem, vagy csak kicsit igénylő családi kertes házat, szintén 6-7 millióért.


Kritérium:

- 10mFt alatt kell hogy maradjunk,

- élhető legyen hosszú távon, és biztonságos



2017. okt. 14. 10:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Egyiket sem.
2017. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
Igazán egyik sem, esetleg az elsö jöhet szóba, ha nagyon muszáj, de én keresnék mást.
2017. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 TappancsMancs ***** válasza:
78%
Én panelben nőttem fel és nekem megszokott, vannak jó helyek is. Itt telep széli és szép a kilátás. Kívülről nézd meg mennyire karbantartott a bejárat és lépcsőház is, akkor jobban mennek ott a dolgok.
2017. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Mivel írtad hogy csak ezek közül lehet választani nem tudom miért írják hogy egyik se? Nyilván erre van keret mindenképp ezek a lehetőségek. Én az első és harmadik között választanék. A 4. kizárt a leírtak miatt. A 2. meg azért nem mert25-30 m2 en nem lehet normálisan élni
2017. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A negyediket kapásból kizárnám, ahogy a mini panelt is. Megzakkannék akkor is, ha városban van.

Az első és a harmadik lehetőségek közül választanék. Az elsőt attól függően, hogy mennyire fontos számomra a közlekedés, van-e autóm, megtudom-e oldani, ha be kell ugrani a városba valamiért? Milyen minőségű az ovi, suli, a gyerekeket (ha van, vagy lesz) jó szívvel járatnám-e oda, vagy behordanám a városba? Én hol dolgozok?


A vályogokkal nincs komoly baj, viszont ha kinéztek párat, akkor megnézetném szakemberrel a vásárlás előtt. Fontos, hogy legyen alapja és ne vizesedjen, ne hasasodjon sehol. Összességében, ha sikerül találni egy jó állékonyságút, akkor én ezt választanám.

Mondom ezt úgy, hogy falun nőttem fel, 15 km-re a várostól egy pofás kis házikóban. Kényelmes lett volna inkább a külvárosban, de erre volt lehetőség.

2017. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
1.
2017. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egyik sem ideális, de a városi panelból tudsz később a legkönnyebben kiszállni és továbblépni az ideális felé.


Persze sose lehet tudni, hogy az árak hogy alakulnak, de ha esnek az árak, akkor mindené esik és a városi panel előnyei a többi verzióddal szemben még mindig megmaradnak, szóval még akkor is jobb.


Én személyszerint rühellem a panelt, mégis abban lakok, mert első lépcsőnek arra telt, vagy olyanra telt volna, amiket te felsoroltál. Igaz, mi 6 éve vettük, akkor még annyiért, amit te írsz 60 négyzetméter felettit tudtunk itt venni, most meg dupláját éri. A hitelből már csak párszázezer van hátra. Jövőre adjuk el és lépünk az ideálisba...

2017. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 .,,.,,.,, válasza:
1. vagy a 3., inkább az első
2017. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A vályogosat, de nem tudom, mit takar a "szakadt" állapot. Vagy az egyest, de pont azért mondtam a másikat, hogy a 30 km-t lehet, soknak találnám ingázni. (de még sosem ingáztam naponta). (és szeretem a vályogházakat).

A panelt főút mellett Soha, max, ha fizetnének érte, és akkor is csak öt percig. 4 szintén nem.

2017. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25-30 nm-es panelt ne nevezzük normális élettérnek. Max ideig óráig, egyedül.
2017. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!