Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi változatok közül...

Az alábbi változatok közül melyiket választanátok? Csak ezek közül!

Figyelt kérdés

- falu várostól 30km-re, gyér közlekedéssel, viszonylag jó infrastrukturával (óvoda, általános iskola, posta, gyógyszertár, rendelő), kevés (max. 1-2 család) cigány lakossal, olcsó de jó ház, kis felújítást igénylő, 4.5-6 millióért, normális kerttel

- városi panel 25-30m2, 3-4 emeleten, akár főút mellett (szmog, zaj...) de legalább minden van helyben, viszont régi fajta panel, pl. távfűtéssel, 8-9 millióért.

- városban külterületen egy vályogház, amik általában elég szakadt állapotban vannak, de 10 millió alatt meg lehet venni, szintén cigánymentes, normális helyen, 8-9 millióért.

- és a negyedik: olyan kisvárosban, várostól szintén 30km-re, ahol a cigányok minden utcában fellelhetők (és persze iskola óvoda tele van velük...), viszont van minden ami kellhet, közlekedés is jó. Itt felújítást nem, vagy csak kicsit igénylő családi kertes házat, szintén 6-7 millióért.


Kritérium:

- 10mFt alatt kell hogy maradjunk,

- élhető legyen hosszú távon, és biztonságos



2017. okt. 14. 10:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az 1-es, mivel van autóm. A 30km nem táv.
2017. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy oké hogy van autó, de feleségemnek nincs, és nem is tervezi, így a közlekedés nehézkes, ha én nem vagyok épp elérhető.
2017. okt. 15. 12:21
 13/25 A kérdező kommentje:
Ill. jogsi
2017. okt. 15. 12:22
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha száraz, és nem nagy forgalmú utcában van, a vályogot választanám.
2017. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

Tudom le leszek pontozva a sárga földig, bár nem nagyon érdekel. Én az utolsó lehetőséget sem hagynám figyelmen kívül, ha az minden hátránya, hogy cigányok is laknak ott. Alaposan tanulmányoznám a környéket, esetleg kicsit megpróbálnám megismerni a helyieket. Mi egy pici faluba költöztünk úgy egy éve, hasonló paraméterekkel, bár csak 20 km a nagyváros. A falu szép, rendezett, van minden, ami kell. Igen, vannak cigányok is, teljesen normális, rendes, jól nevelt emberek. A gyerekem ovis, de nem itt kezdte az ovit, előtte városban éltünk, egy jónevű óvodába járt, ami egyébként szörnyű volt több okból is. Nos például az itteni ovi ezerszer jobb, kulturáltabb, családiasabb, és igen, cigány gyerekek is járnak ide, akik mint írtam, tök normálisak.

Érdemes utánanézni rendesen a körülményeknek, mielőtt hülye előítéletek alapján elkapkodva döntünk.

2017. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Kedves #15-ös: megnézném, hogy este is pl. egy okostelefont látványosan nyomkodva, vagy épp a pénztárcádat kotorászva is nyugodt szívvel végigmennél-e a rendes és dolgos népek lakta cigánysoron? Vagy hagyd csak nyitva a kapudat, hirdesd meg hogy árulsz tojást, tejet stb., lehet másnapra már nem lesz tyúkod, kutyád, kecskéd... Mikor a te adódból élnek, és megélhetésből szaporodnak, akkor is védd őket. Nincs mit rajtuk szépíteni és kész.
2017. okt. 16. 08:01
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen kb erre számítottam, nem igazán ment át, amit írtam. Ugyanis ha olvastad volna, akkor nem írnál ilyeneket. Azt mondtam, hogy ilyen helyen élek, és valahogy mégse rettegek tőlük. Képzeld, be se szoktuk zárni a bejárati ajtót, néha akkor is elfelejtjük, ha elmegyünk itthonról, annyira nincs itt mitől félni. De te csak gyűlölködj tovább, ma ez nagy divat ebben az országban, és költözz be valami lepukkant lukba csak mert ott szép fehér szittyamagyarok laknak. Csak nehogy ott akarjon valaki nyaraltatni néhány szerencsétlen menekült gyereket, mert gondolom attól is agyhugykövet kapnál.
2017. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Lásd, nem pontozlak le, de nem értek egyáltalán veled egyet. Gondolom te is egy vagy közülük, vagy legalábbis azonosultál a fajtával. Muszáj volt gondolom vegyülni velük, meg haverkodni, akkor befogadnak. Mivel már ők fogadnak be minket, nem fordítva... Kérdem én: milyen végzettségű vagy, milyen életviteled van?
2017. okt. 16. 15:32
 19/25 anonim válasza:
És szerinted a magyar emberek olyan szipi szuperrek? tényleg csak a bőrszín számít?
2017. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Felőlem lila vagy hupikék is lehet az ember színe, csak tudjon viselkedni, és állítson elő értéket, ne másokat terrorizáljon, és élősködjön rajta. Igen, van sok magyar is aki hasonlóan viselkedik mint fent nevezettek.
2017. okt. 16. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!