Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezt a lakast butorozatlanul...

Ezt a lakast butorozatlanul mennyiert venned meg?

Figyelt kérdés

[link]


masfel szobas


2018. jan. 26. 15:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

14# "A Metrodom Young egy régebben épült szálloda teljes átépítésével valósult meg, melynek során az eredeti épületnek csak a tartófalai és födémei maradtak meg. Az új falak és épületrészek mellett szinte minden más megújult. Új lett a teljes gépészet, a nyílászárók, az elektromos hálózat, a szigetelés, a burkolatok is."

Vagyis jogilag így már újépítésű, de az alapon ez nem változtat.

2018. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20: A 15-ösnek linkeltem be, aki azt mondta, ha 16 alatt lenne 30 nm-es panel, holnap venne 3-mat.:)

Ezeknek tulajtól alku után 10-11-ek a végső áraik.

Azért javasoltam Neked, hogy a saját lakásodat ennyiért hirdesd, és ne engedj belőle, mert így tudod hamar eladni. Ha nagyobb, mint 30 nm, akkor a méretével arányosan többért, de a 3. kerület nem a belváros, úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy többet adnak érte, minden a fizetőképes keresleten múlik. az ingatlanpiac a külföldi kereslet miatt lódult meg, ezért duplázódtak meg a belvárosi árak az elmúlt 2 év alatt, de nem hiszem hogy ez kihat a 3. kerületi panelekre, ott valószínűleg most is magyar munkás lesz a vevő.

2018. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Persze 16 feléért meg 10 millióért, a héten vennék annyiért 3-at, ha mutatnál nekem."


16 FELÉÉR T (==>8 millió), nem 16-ért. És 3. kerületben. Amiket linkeltél azok 16 millióért voltak meg kőbányaiak.

2018. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"akkor a belvárosban egy ilyen panel az max. 16 millió, a III. kerületben ennek a fele."


Erre reagáltam, hogy egy (nem is tudom minek nevezzem) azt gondolja, hogy a 3. kerületben egy ilyen 16 millió fele (=8 millió).

2018. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23: Mert azokat adta ki elsőre, nem vagyok az ingatlanosod, hogy az egész budapesti kínálatot feltúrjam neked, mikor neked is rendelkezésedre áll.

Nem tudsz feléért találni magadnak?

Nem tudod beírni a keresőbe, hogy panel lakás 10 millió alatt?

2018. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem kérem, hogy nekem keress ingatlant, azt kérem, hogy ne irkálj olyan hülyeségeket, hogy ez a lakás a belvárosban 16 millió, 3. kerületben meg a fele (=8).

Ha mégis jobban tudod, és tényleg csak 8-10 milliót ér egy ilyen garzon a 3. kerületben, akkor légy szívess mutass már hasonlókat, mert annyiért (értéke feléért) én is szívesen vennék, akár 3-at is. De igazából ez egy frázis, tudom, hogy most nem tudsz ilyet mutatni mert nincs ilyen (meg nem is várnám el, hogy ismeretlenül nekem lakásokat mutogass).

2018. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!