Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi lehet a hátterében annak...

Mi lehet a hátterében annak amikor egy korábban eladottnak mondott lakás újra eladó lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Február végén tettem ajánlatot egy lakásra amit végül másnak adtak el. Vagy adtak volna, mert ma hívott az ingatlanos, hogy a vevő visszalépett és az én ajánlatom a következő a rangsorban, érdekel-e még. Ilyenkor mi jöhetett közbe, gyanakodjak? Mire érdemes egy ilyen eset után odafigyelni? Persze lehet, hogy csak kiderült menet közben, hogy a vevő nem kap hitelt, de jobb minden lehetőségre felkészülni. Köszi előre is!

2018. ápr. 4. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9: Egy ingatlan bármi lehet, garázs, műhely, iroda, üzlethelyiség, ipari terület...
2018. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gazdasági épületként volt nyílvántartva, + volt mégegy hibám, az eladó ügyvédjénél voltunk, eleve arra ment ki a játék, hogy bukjam a foglalót.
2018. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kb 20 éve volt.
2018. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12: Mindig a vevő fizeti az ügyvédet... meg egy tanácsadás ma is csak 10 000 Ft, nem érte meg megspórolni ezt. Még ma is érdemes volna tanácsot kérni szerintem.

Megér ennyit, hogy megtudd, mi a valós szitu ilyenkor akkor is, ha már nem lehet érvényesíteni.

2018. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!