Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakást szeretnék vásárolni,...

Lakást szeretnék vásárolni, lakás hitelt adnának? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nappali oktatással járok egy közgazdasági szakközépiskolába, most leszek 11. èvfolyamos, viszont nagyon szeretnék egy saját lakást, és néztem hogy vannak a nekem megfelelő környéken 5 millió forintért már elérhető lakások, az lenne a kérdésem, hogy lakáshitel felvételekor milyen követelmények vannak, és hogy én mint tanuló, hogyan oldhatnám meg
2018. aug. 17. 17:32
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag sehogy nem kapsz lakásra ebnyi pénzt mint tanuló, attól tartok.

B verzió szeid bevállalják a hitelt.

2018. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem oldhatnád meg.

Egyrészt kell önrész, másrészt meg kell munkaviszony vagy más terhelhető ingatlan.

Miből fizetnéd egyáltalán a hitelt?


Persze, ha a szüleid felveszik, az úgy rendben van, de kb. mire munkába állsz, ők addigra ki is fizetik az összes hiteledet.

2018. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt nem kapsz, és 5 millióért lakást sem.
2018. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!