Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szomszéd telket 19 éve árulják...

Szomszéd telket 19 éve árulják, miért csinálja?

Figyelt kérdés

Az ok nagyon egyszerű. Túlárazza, csak nem értem mire jó ez. Ugyanakkora telkünk van (1000m2) én egymillió forintért vettem 19 éve, ő pedig már akkor 5 millióért árulta. Most megy 30 millióért árulja.

Nincs rajta semmi, üres, füves telek. Víz, gáz, villany sincs bevezetve csak az utcában van.


2018. szept. 6. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hátha akad egy balek aki megveszi egyszer,ezért :)
2018. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem is akarja eladni, valami csak általa ismert okból hirdeti. Annyi lóvéért már ilyen telkek vannak:

[link]

2018. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem beszêlgetsz vele, hamarabb megtudnád mint így.

Ráadásul mi semmit nem tudunk róla.

Ennyi év alatt nagyon sok minden megváltozott.

2018. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazán szüksége a pénzre, emellett meg szeret kéjelegni abban a gondolatban, hogy ő milyen gazdag, ha ennyiért árulja.
2018. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban az álomban él hogy neki van egy 30millás telke.
2018. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenki annyiért árulja amennyiért akarja, engem nem zavar hogy 30m árulja téged miért zavar
2018. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5, valószínű igen ez lehet a dologban, illetve amit az első is mondott, hiába is pontozták le.
2018. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nyírja a gazt és 4 évente új kerítést kell építenem mindent tönkretesz a gaza.
2018. szept. 6. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki azért árul egy tárgyat vagy ingatlant, mert el akarja adni. Van, akinél ez egy családon belüli játszma része.

"Há' lássátok, árulom én a fődet, de hát a kuttyának nem kő', há' nem tudok mit csinááni, e' van, akkor is, ha fejreállok, ha összesz*rom magam, most micsináájjak vele?" - mondhatja teljesen nyugodtan. Ő árulja. Ő tényleg el akarja adni, láthatják. Húsz éve árulja, de tényleg. De amíg árulja, addig nem kell művelnie, mer' hát minek vessem be, há' lehet, hogy jövő héten gyön a vevő, osztán akkó' neki terem a bab. Ha meg anyuka jön azzal, hogy a világvégi, semmire sem jó hétvégi telket el kellene adni és Karcsikának, a gyereknek kén' venni egy kis garzont a városba', ahun egyetemre jár (vagy legalább az "ótépének" a kezdőrészlete meglenne belőle), akkor apuka jöhet a fenti melldöngetéssel: ő árulja, hát ő úgy el akarja adni, hogy csak na, de nem kell senkinek, nem tud segíteni a gyereken, pedig úgy szeretné. És így pont jó, semmit sem kell tennie, de ország-világ előtt mutogathatja, hogy ő akarja ám a jót, csak nem sikerül.

2018. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha nekem azt mondaná egy rokon hogy adjam el a tulajdon földem - nem fogom. Miért kéne?
2018. szept. 26. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!