Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért duplázódtak meg néhány...

Miért duplázódtak meg néhány év alatt az ingatlanárak, mikor mindenki, aki csak teheti kimegy külföldre? Nem ellentmondásos ez a dolog?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
51%
Pofám leszakad, hogy van bőr a képeteken kijelenti, hogy itt az emberek ekkora megtakarításokkal rendelkeznek TÖMEGESEN, közbe meg embereket csesznek ki az utcára a bedőlt hiteleik miatt. Mi változott szerintetek azóta? SEMMI.
2018. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
81%

40-es:

"Foglalózni szokás, és amennyiben a bank megadja a hitelösszeget, lehet adásvételi szerződést kötni. Egyébként is, a bank közvetlen az eladónak utalja az összeget."


A bank aláírt adásvételi nélkül nem ad meg semmit. Maximum egy előminősítést csináltathatsz, de az meg nem garancia arra, hogy a tényleges hitelbírálatnál nem túrnak meg valamit a múltadban ami miatt végül nem kapod meg. A legtöbb esetben a foglalót az adásvételi aláírásakor adja át a vevő az ügyvéd jelenlétében az eladónak. Előtte kézfogás, tanúk előtt szóbeli megállapodás van legfeljebb. Legalábbis mi így csináltuk a legtöbbször.

2018. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
Itthon is az a tendencia figyelhető meg, mint ami Nyugat-Európában már kialakult, vagyis az átlagember inkább albérletbe megy, és lakást csak a gazdag befektetők tudnak vásárolni.
2018. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
10 év Bécsi élet után én nem ezt tapasztalom, mint amit az utolsó válszadó leírt.
2018. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
86%

" Foglalózni szokás, és amennyiben a bank megadja a hitelösszeget, lehet adásvételi szerződést kötni."

Atyaég már.

A foglalót az adásvételi szerződéssel egyidőben adod.

A foglalóval szerződsz.

2018. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
73%

"A vevők 99 százaléka hitelből vásárol"


[link]


Mondhatod a hamis hitvilágodat ameddig csak akarod, attól még nem lesz igazság. Az igazság a 99%-kal szemben az, hogy az adásvételek 60-70%-ka hitelfevétel nélkül történik.

2018. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
57%
És te ezt azért mert a Forbes vagy bármilyen fizetett médium leírta, te elhiszed? :D
2018. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
48%
És szinte biztos vagyok benne, hogy a Te zsebed is olyan üres, mint a nagyágyú
2018. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
72%
Tévedsz, nekem pont van néhánytízmillióm kpben, és vettem is 4 lakást az elmúlt 7 évben kpre.
2018. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
81%
49-es: biztos hazudsz, mert én még nem láttam ennyi pénzt egyben, tehát nem is létezik! :)
2018. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!