Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Meddig lesznek ilyen magasak...

Meddig lesznek ilyen magasak az ingatlanárak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Csak kapkodom a fejem milyen drágák a házak főleg a Pesti dunántúli agglomerációban.

De van hogy vidéken is. Ennek gondolom a CSOK is az egyik oka.

Vajon várható hogy egyszer leesnek az árak pár százalékkal, vagy ezek csak növekedni fognak?


Esetleg a vidék mint az alföld?

Például Békés Megye fog-e fejlődni a jövőben annyit hogy megérje ott ingatlant vásárolni mert ott még olcsóbb jelenleg.



2018. dec. 28. 23:43
1 2 3 4 5
 41/44 paradicsom31 ***** válasza:
71%

3 éves a kérdés.

Én Hajdúszoboszlón lakom, ahol kB 3-4 éve még tudtál venni házat 12 millióból. Ma már nem. Nemrég adtak el 28 millióért egy házat, kicsi udvarral, aminek a tetőszerkezete egy nagy 0 volt, végig volt repedve a ház, salétromos és penészes is volt. Megvették ennyiért. Mostanra már akkor jársz "jól", ha 20 Misi alatt találsz házat, amihez nem nagyon kell hozzá nyúlni.


Sajnos nagyon magasak az ingatlan árak, és ez valamilyen szinten "köszönhető" a CSOK és babaváró hitelnek. Hiszen, ha olcsón tudnának házat venni az emberek némi önerővel, akkor nem vennék fel ilyen sokan a babavárót sem, ezért kellett növelni az ingatlan árakat.

2021. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolso? 20 alatt nálunk panel sincs,lepukkant vagy kicsi a 19-20 millio,25 a felujitott. Tegla,ujepitesu lakasok 30-46 m . Hazak 50 m felfele. 40 millioert putrikat lattam,20 eve elhanyagolt kadar kockat. Pécs ...
2021. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
38%
Amíg a forint gyengül, addig nőnek az ingatlanárak.
2021. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
53%

Győrben is a panel alja 19-20 körül van és arra még bőven rá kell költeni, hogy lakható legyen. (10 emeletes szigeteletlen)


KSH adatok szerint annyi lakás sem épül mint régebben. Az emberek oda mennek ahol munka van nagyobb bérért ezek a nagyobb városok. Szerintem még nőni fognak az árak. Vagy több lakást kellene építeni vagy több online munka kell szerintem, hogy lefelé meginduljanak az árak. Míg mindenki városba akar költözni mert ott van minden túlkereslet lesz.

2021. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!