Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 500e/nm ár az sok? Lakóparki...

500e/nm ár az sok? Lakóparki lakásról lenne szó

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lakásvásárlás előtt állok, és találtam egyet, ami nagyon jó helyen van, szép zöld környezetben és a parkolás is megoldott lenne (őrzött mélygarázs). Viszont a szüleim szerint egy hálószoba+nappalis lakásért 30 millió eszméletlen túlzás, azért máshol már kertesházat lehet venni. Viszont egy barátnőm azt mondja, hogy ennyiért ez jó, az ő 2 szobás lakása 35 millióért lett véve, és az nem is új lakóparkban volt, hanem ők újították még fel.


2019. jan. 13. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Összefoglalva az előzőeket nekem is az a véleményem,hogy attól függ,hol van a lakás, és hogy Neked ez megéri-e.


A lakóparkok általában kinntebb vannak, nem tudom mennyire ellátott a környék, pl. általában autó nélkül onnan nem tudsz mozdulni sem.Ahány családtag, annyi autó.


Igen, valóban lehet ennyiért családi házat venni, de nem mindegy,hogy hol.


Én nem költöznék a világ végére, sőt, még a főváros "végébe" sem, de ez egyéni döntés.


Írd össze a szempontjaidat amik fontosak Neked a megfelelő lakáshoz. És azonosítsd be az adottal.

Ha megfelel,és az anyagi lehetőséged is adott, akkor ne habozz. És ugyan hallgasd meg mások véleményét, de Te dönts.


Viszont őrzött mélygarázsért én se fizetnék ha nagyon jó helyen van, zöld környezetben. Ott őrzés nélkül is biztonságos lehet.

2019. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem szegedi vagyok, nem ismerem annyira a várost (szeptemberben kezdem ott az egyetemet). A lakópark oldalán azt írták, hogy jó környéken, megfelelő környezetben, viszont tegnap beszéltünk egy ismerősünkkel, és mondta, hogy Szegednek az a része nem éppen a legjobb. Főleg, mert közel van a buszpályaudvar, ahol rengeteg a hajléktalan, kéregető és a környező utcákat is járják. A cigány is sok arra, rengeteg a lelakott épület is. Tehát a lakópark közvetlen környezete szép lenne és rendezett, viszont körülötte putri.
2019. jan. 14. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!