Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miből vesznek ilyen áru...

Miből vesznek ilyen áru lakást/házat az emberek?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az érdekelne, hogy most, hogy egy 70 nmes lakás 55-60 millió forint, ezt miből veszik meg az emberek?


Félreértés ne essék, a kérdésemet egyáltalán nem az irigység motiválja, engem tényleg érdekel, hogy milyen szakmával, befektetéssel tudnak az emberek ennyit kiadni egy lakásért.


Sokszor látom, hogy a KP-s vevők elviszik a lakásokat és ilyen árakon.


Na most a fizetéseken általában panaszkodnak.


Akkor ez hogyan lehetséges?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2019. febr. 11. 15:33
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Pedig igaz, Németországban dekára adják a cseresznyét, ha van egyáltalán és bizony annyiért, amint azt írtam.

De nem ez a lényege annak, amit írtam, mert lényegében nem igazán törvényesen intézte eddig a dolgait az ismerősöm, senkit nem biztatok ilyen jellegű, hm, adócsalásra, hanem azt kell meglátni, hogy ahol kicsi a konkurencia, ott nagyok a lehetőségek, legyen az bármilyen vállalkozás.

Mindenki kalkulálja ki magának azt, amihez ért, csak a kezdőtőke hiánya tart vissza sok embert, de ha az megszerezhető egy ingatlanüzlettel, akkor bárki megtalálhatja a számítását.

2019. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Anno Münchenben 4 euróért láttam cseresznyét. Akkora dobozban, mint az eper, gondolom ott is kilós. Viszont a németeknél minden később érik.


Plusz ők másképpen gondolkoznak. Ameddig van saját, addig nem kell a másé. Amiben teljesen igazuk van.


Ettől függetlenül én köszönöm a tippet, mert a nyugati export mindig is jó buli volt.


A munkám nem helyhez kötött, és tényleg nem rossz pénz, átlag felett keresek, csak most kiszakítani ennyi tőkét. Aztán ha jövőre nem megy olyan jól az üzlet? Akkor aztán leshetek.


Épp ezért kéne valami biztosabb. Gyerek mellett nem jó ekkora pénzeket kockáztatni. Jobb lenne a stabilitás.


A nagyobb gyógyszercégek mennyit fizetnek a területi képviselőknek? És mennyi szabadidő van mellette?

2019. febr. 12. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!