Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak szerintem szánalmas ami...

Csak szerintem szánalmas ami meg az ingatlanpiacon?

Figyelt kérdés

Keleten vidéken, de Borsodban is 1-2-3 éve bennragadt házakat még mindig ugyanazon az áron vagy drágábban hirdetik mint eddig? XD


3/4-ét ingatlanos, mert kutya nem vesz itt házat.


2019. ápr. 14. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem szánalmas, hanem elkeserítő. Gyűlölök ma fiatal lenni. A CSOK-kal a kormány elérte, hogy reménytelen legyen a helyzetem. Sosem lesz lakásom, sosem lesz így önálló életem, családom.

Remélem, hogy a sok CSOK-os parazita jól belerokkan a hitelébe.


Bárcsak jönne egy válság, amely jól levinné a lakásárakat a töredékére!

2019. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mindentudó99 ***** válasza:
25%
#10 És végül is kit érdekel. Én is drágán adtam el. 100 an megnézték a 101. Elvitte.
2019. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szerintem is szánalmas, hogy két-három hetente itt rágod a x@-t és ez megy már két éve!! R. hadtul unom.
2019. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez van. Mindenki madarat akar fogni. Igaz, hogy a 25 millió alatti házak kb. harmada bontásra érett rom, de ahogy valaki írta, 100 megnézi, utolsó madár megveszi. Aztán tákolgatja, meg írogat a gyk-ra, hogy mi a toszt csináljon a penészes szobával,dohos falakkal.
2019. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!