Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem a bérlést támogatják...

Miért nem a bérlést támogatják a röghöz kötés helyett?

Figyelt kérdés
Ezer éves beidegződéseket ápolgatnak a kormányprogramok. A saját lakás egy kényszervásárlás 40 éves kor alatt. Menni kell, válogatni a munkahelyek között és karriert építeni, nem becsontosodni egy városba és családot nevelgetni. Ez máshol bevált és alkalmazkodik a dinamikus 21. századhoz. Persze ehhez az is kell, hogy a leglepukkantabb lakás bérlete ne a fizetés fele legyen, úgy valóban nem éri meg bérelni. Ezt kellene támogatni!
2019. máj. 12. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Menni kell, válogatni a munkahelyek között és karriert építeni, nem becsontosodni egy városba és családot nevelgetni."

Neked hány évesek voltak a szüleid, amikor iskolába jártál? Ők is így csinálták, hogy jöttek-mentek, hogy neked folyton iskolát kelljen váltanod? Nagyon imádtad, hogy folyton ott kellett hagyod a(z éppenhogycsak) barátaidat, hogy állandóan a beilleszkedéssel kellett bajlódnod? Vagy egyáltalán hány évesen gondolod így?

2019. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mert a berles draga.

Amikor berelsz akkor valakinek a hitelet fizeted plusz ado, plusz haszon.

Ha sajat hazad van akkor csak hitelt fizetsz es elobb-utobb tied az ingatlan.

Arrol nem is beszelve hogy a hazadat ugy alakitod ahogy akarod, az alberlet meg olyan amilyen...


Ha koltozni akarsz akkor pl kiadod a hazad es berelsz ott ahol munkat kapsz

2019. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11: Amit beidéztél javaslatot, tartalmazza, hogy NE alapíts családot, mert az nem jó.

Olvasd már el, mire reagálsz!

2019. máj. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"11: Amit beidéztél javaslatot, tartalmazza, hogy NE alapíts családot, mert az nem jó.

Olvasd már el, mire reagálsz!"


Te elolvastad?

Amit beidéztem, annak kapcsán kérdeztem. Nem azt kérdeztem, hogy szerinte alapítson-e az ember családot (mert én is felfogtam, hogy szerinte ne), hanem hogy hány évesen gondolja így - mert szerintem lehet, hogy csak arról van szó, hogy nem gondolta át elég alaposan. Ha visszaemlékszik a saját gyerekkorára, a saját szülei, a saját családja helyzetére, akkor talán rájön, hogy más szempontok is vannak az életben, mint karriert építeni bármi áron.

2019. máj. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14: Ő azt mondja, nem a családalapítással kell foglalkozni 40 éves korig, az kedvez az utazásnak, karrierépítésnek, amiről szerinte szólnia kell egy ember életének 40 éves koráig. Te meg azt firtatod, hogy amikor a szülei már családot alapítottak, akkor is úgy éltek-e, mint ha nem lenne családjuk. Nem arról beszélsz, amiről ő, nem arra reagálsz.

De mindegy, mert a többiek válaszoltak már neki a kérdésére.

2019. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Te meg azt firtatod, hogy amikor a szülei már családot alapítottak, akkor is úgy éltek-e, mint ha nem lenne családjuk."

Nem azt firtatom, hanem azt, hogy hány évesen gondolja úgy, ahogy.

2019. máj. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!