Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bunkóság megkérdezni az...

Bunkóság megkérdezni az elején az érdeklődőt hogy ingatlanos-e?

Figyelt kérdés
reggel felraktam az ingatlant, 4-en hívtak, abból mind a 4ről kiderült 5 perces beszélgetés után hogy ingatlanosok.
2019. jún. 8. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bunkóság. Nyugodtan kérdezz rá, bár le is tagadhatják.

A hirdetésbe pedig írd bele, hogy ingatlanosok ne keressenek!

2019. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem bunkóság, de fölösleges, mert úgyis csak akkor fogja felfedni magát, amikor már bent van az ingatlanban és előkapja a megbízási nyomtatványokat. Olyanok, mint a kölyökkutyák: nem értik meg, hogy nem szeretnél velük játszani, de ugrálnak, csóválják a farkukat, próbálnak ajtón belülre kerülni.
2019. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, de az ingatlanosok mondani szokták, hogy ingatlanosok.
2019. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a rámenősök ezt elfelejtik közölni .
2019. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Az ingatlanos jóval nagyobb ár ért fogja hírdetni.

Legyen miből engedni,és az ő hasznai busásan meg legyen .

Ő ebből él .

2019. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bele van írva hogy ingatlanosok kerüljenek;
2019. jún. 8. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Őket nem érdekli... 10ből ha 1 hívó magánszemély örülhetsz!


Kérdezz rá az elején, rengeteg időt megspórolsz magadnak. És a hülyeségüknek nehogy bedőlj, hogy tud kp-s vevőt rá azonnal :D (akkor a kp-s vevő is megtalálta volna ugyebár a hirdetésed...)

2019. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Én már eladtam pár lakást ingatlanos nélkül. Az első kérdésem az, hogy ingatlanos-e. Ha a válasz igen, akkor bontom a vonalat. Ha nem egyértelmű, ködösít, akkor is. A hírdetésbe ezt be szoktam írni. Azt, hogy azonnal bontom a vonalat, illetve ha valaki letagadja, hogy ingatlanos és úgy jön be a lakásba, akkor feljelentem.
2019. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a harmadik mondatnál (udvariassági körök lefutva) megkérdezem, hogy ingatlanosként vagy magánszemélyként érdeklődik-e. Semmi harag, tisztázzuk előre a félreértések elkerülése végett.
2019. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság. Az a bunkóság, hogy bele van írva, hogy ingatlanosok ne keressenek és mégis keresnek.

Minket a legtöbben azzal hívtak, hogy pont ilyen ingatlant keres egy ügyfelük. Volt amelyik azt sem tudta, hogy ez egy szerkezetkész ház, kérdezte, hogy mikor vagyunk otthon, aztán csodálkozott, hogy "ja, nem ott laknak?"

2019. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!