Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Létezik olyan, hogy lakásvásár...

Létezik olyan, hogy lakásvásárlásnál "biztosítékot" kell letenni azért, hogy az ingatlanos egyáltalán megkérdezze a tulajt, hogy enged-e az árból? Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, ne hagyd magad. És a szerződést(ha van),olvasd el.
2019. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez badarság. Én rengeteg házat néztem meg, általában ingatlanosok segítségével. Mikor konkrét ajánlatot tettem arra, amit végül megvettem, akkor sem fizettem semmit. Két nap múlva kötöttük a szerződést, akkor adtuk oda az ügyvédnél a foglalót a tulajnak. Az ingatlanosnak semmit, mindenféle pénzügyi tranzakció az ügyvédnél történt. A "biztosítékot" csak akkor kell letenni, ha már konkrét vételi ajánlatot teszel, de azt csak letétbe. Nekem mindig az ügyvédem intézett mindent. Ha kértek volna tőlem ilyet (nem kértek), azt is az ügyvédnél tettem volna letétbe. Legyen egy jó ügyvéded, sokat ér.
2019. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen biztosítékot és mire?

Eszedbe ne jusson adni 10 fillért is!

Ha nem felel meg neked, akkor ki adja vissza a pénzed?

2019. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!