Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zala megye jó része Magyarorsz...

Zala megye jó része Magyarországnak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 ez sajnos így van, már 40-től kezdődik.


Amúgy Keszthely, Hévíz szép hely, a turizmusban mindig kell pár szorgos kéz, ha bírod fizikailag.

2019. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Közepesnek mondanám. Borsodtól, Szabolcstól, Békéstől, Jász Nagykun Szolnoktól egyértelműen jobb, de szerintem még Nógrádtól, Tolnától, Baranyától, Somogytól is, viszont Vastól, Győr Mosontól, Veszprémtől, Fejértől elmarad. Hevessel, Bács Kiskunnal, Hajdúval és Csongráddal mondanám egy színtűnek. Fizetések alacsonyak, de legalább van munkaleheőség, átlagnál szebbek a települések, plusz pozitívum a Balaton és az osztrák/szlovén határ közelsége. Pl a fent említett Nagykanizsa szerintem nagyon is élhető város, alacsony albérleti díjak, még mindig alacsony ingatlan árak jellemzik, a város rendkívül szépen karban van tartva, meg kell nézni az épleteket!, valamint ott a csónakázó tó, ami gyönyörű vagy a fő tér. Nem sok, de több, mint amit a legtöbb hasonló város tud adni. Munkalehetőség pedig mindig van a városban, a fizetések már más kérdés. Nekem jobban tetszik, mint Egerszeg vagy Keszthely.

E mellett az egész megyére igaz, hogy sok a fürdő település, ahol a turizmuson belül lehet könnyen elhelyezkedni

2019. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Győr Moson Sopron, Vas, Fejér, Komárom illetve Pest. Ezeken a megyéken kívül itthon nem élnék. De inkább csak GyMS és Pest.
2019. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!